Türkmen Beyi Devlet Bahçeli-Oğuzhan Cengiz

Oğuzhan Cengiz’in Türkmen Beyi Devlet Bahçeli Kitabını Oku, Oğuzhan Cengiz’in Türkmen Beyi Devlet Bahçeli Kitap Alıntıları, Oğuzhan Cengiz’in Türkmen Beyi Devlet Bahçeli Kitap Sözleri, Oğuzhan Cengiz’in Türkmen Beyi Devlet Bahçeli Kitabının Konusu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin efsane lideri Alparslan Türkeş’in 1997 yılında vefatının ardından yapılan olağanüstü kongrede MHP’nin Genel Başkanı seçilen Dr. Devlet Bahçeli’nin hayatı kitap oldu. Oğuzhan Cengiz’in kaleme aldığı ”Türkmen Beyi Devlet Bahçeli” adlı eser Dr. Devlet Bahçeli’nin çocukluğu ile birlikte başlayan 620 sayfalık bir kitap. Dr. Devlet Bahçeli hakkında bilmediğiniz birçok bilgiyi bu kitap sayesinde öğrenebilirsiniz.

Oğuzhan Cengiz’in ‘’ Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’’ adlı kitabından alıntılar:

Washington’a gitmeden iktidar olacağız.

Devlet Bahçeli, âdeta Milliyetçi Hareket için dünyaya gelmiş bir liderdir.

Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 30 yıllık lideri Alparslan Türkeş’in, 4 Nisan 1997’de vefatından sonra, 6 Temmuz 1997’de yapılan 5. olağanüstü kongrede genel başkan seçilmiş; 6. 7. 8. 9. ve 10. olağan kurultaylarda yine delegelerin teveccühünü kazanmıştır.

Devlet Bahçeli’nin sırrı nedir?

Devlet Bahçeli’nin kendisine has bir siyaset üslûbu vardır. Muhtemelen kazandıran da bu tavizsiz, ileriye matuf, güven veren davranışıdır.turkmen beyi devlet bahceli kitabi

Bahçeli, rastgele televizyon kanallarına çıkmaz; her önüne gelen gazeteciyle mülâkat yapmaz. 1997’den 2014 yılına kadar görüştüğü gazeteci sayısı sınırlıdır. Bu mülâkatları da kitabımızda okuyacaksınız ve hiçbir röportajın sıradan yapılmadığını göreceksiniz; dolayısıyla neden seçkinci olduğunu anlayacaksınız.

Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’’ kitabı çok merak edilen bir lideri çocukluğundan bugüne getiriyor ve nasıl istikrarlı bir politika takip ettiğini kronolojik olarak ortaya koyuyor.

MHP’de Devlet Bahçeli döneminin bütün merak edilenlerini bu kitapta bulacaksınız.

3/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺