Türkan Şoray Sözleri

Türkan Şoray’ın En Güzel Resimli Sözleri, Türkan Şoray’ın Özlü Sözleri, Türkan Şoray’ın Selvi Boylum Al Yazmalım İle İlgili Sözleri, Türkan Şoray’ın Yılmaz Güney Hakkındaki Sözleri, Türkan Şoray’ın Sinema İle İlgili Sözleri, Türkan Şoray’ın Güzellik İle İlgili Sözleri, Türkan Şoray’ın Unutulmaz Sözleri, Türkan Şoray’ın Ünlü Sözleri, Türkan Şoray’ın Oyunculuk Hakkındaki Sözleri.

Türk sinemasında Sultan lakabı ile anılan, Yeşilçam’ın unutulmaz bayan oyuncuların Türkan Şoray’ın sözleri:

Reyting denen bir şey var. Bu yüzden üç dört haftada bazılarını kaldırıyorlar. Bende ikinci baharda oynadım. 18 saat çalıştığımı biliyorum. Bu yüzden o gücü yapabilir miyim diye dizilerde oynamaktan korkuyorum.

Resim yapıyorum. Yakında bir sergi açacağım. İlk yaptığım resmim çocuk gelin. Gözünde yaş var. Ata bindiriliyor. Ben kız çocuklarımızın okutulmasını, kızların kendi iradesi ile eğitim görüp evlenmelerini önemsiyorum.

Cihan Ünal, Yağmur’un babası olarak hayatıma girdi. Bütün aşkları süzdüğünüz zaman Yağmur oldu. Türkan Şoray, Cihan Ünal ile olan evliliğinden olan kızı Yağmur Ünal ile ilgili olarak söylediği söz.

Sinema hayatımda her şeyi yaptım. Uçak kullanmayı çok isterdim. Hayal kurmak güzel şey. Hayalin ölçüsü olmaz. Hayal gerçek olmazsa insan çok zor durumda kalır.

Sevilmek her çocuğun hakkı. Daha güzel ve adaletli bir dünya için bizlere düşen görev onları bağrımıza basmak ve onlara sahip çıkmaktır.

Çok üstüme alınmadım. Eğer bana yazıldıysa hatırlanmak güzel. Demet Akalın’da güzel okumuş. Emeklerine, yüreklerine sağlık. Çok güzel şarkı. Demet Akalın’ın Türkan isimli şarkısı ile ilgili olarak.

Selvi Boylum Al Yazmalım filmimiz çok sevildi. Eminim ki tiyatro uygulaması da çok sevilecektir. Selvi Boylum Al Yazmalım tiyatrosu hakkında.

Ben hala oyuncu olmaya çalışıyorum. Uzun zaman aldı. Tecrübe, tecrübe gerekiyor.Turkan soray resimli sozleri

Benim için güzellik, iç dünyası ile, dünyaya bakışı ile, fiziğiyle, kafa yapası ile bir bütündür.

Normal güzellikte bir insanım ama belki bizi insanların gözünde güzel gösteren sinema, sinemanın büyüsü, sinemanın güzelliği.

O benim pişmanlığımdır. Yılmaz Güney gibi bir sinema ile bir film çekmek. Sette onunla olmak çok çok isterdim.

2.6/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺