Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi-Lucy Robinson

Neşeli, Romantik Bir Kitap; Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi…

Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabını okurken sıkılmayacağınız türden bir kitap. Akıcı dili ile yazılmış olan Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabı yazara özgü anlatış biçimi ile kaleme alınmış.

Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabını okurken yer yer gülecek yer yer düşüneceksiniz.

Özgün adı The Greatest Love Story Of All Time olan Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabı Altın Kitaplar etiketi ile ülkemizde yayımlandı.

Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabının Türkçe çevirisini Eda Aksan yapmıştır. Eda Aksan tarafından Türkçe çevirisi yapılan bu romanın sayfa sayısı ise 432 sayfadır.

Romantik, neşe ve kahkaha dolu… Cosmoplitan

Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi Kitabının Konusu Nedir?

Her şey kediler, cin ve erkekler tarafından neredeyse mahvoluyordu.

Fran’in o gün otuzuncu yaş günüdür ve her şey yolunda gitmektedir. Yakışıklı ve yetenekli erkek arkadaşı cebinde bir yüzükle onu Ritz’e götürecektir. Ama bir şeyler ters gitmeye başlar. Hem de hiç ummadığı kadar ters… Ve gecenin sonunda Fran kendini yatağının içinde, bir elinde ucuz bir brendi şişesi diğer elinde de Michael’ın eski bir çorabına sarınmış ağlarken bulur. Hayatının neden birden tepetaklak olduğunu anlamaya çalışan Fran, garip bir planla karşı karşıya kalır. Bir tacizci gibi davranacak, Nellie adındaki bir yabancıyı gizlice izleyecek ve her gece cin içmeyi engellemek için o çok sevdiği Cin Perşembelerini iptal edecektir. Ama Fran’in arkadaşlarının daha iyi bir planı vardır. Ve daha eğlenceli görünmektedir. Kim bilir belki de bu plan hayatının aşkını bulmasını sağlayacaktır. Sonunda arkadaşlarının teklifini kabul eder. İşte tüm zamanların en büyük aşk hikâyesi böyle başlar…

Lucy Robinson’un Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi kitabından alıntılar:

Seni bir daha asla görmek istemediğini söylemedi ki, sadece üç ay ayrı kalmanızı istedi. Topu topu doksan gün Franny! Doksan günün üstesinden gelemez misin?

Her zaman gazeteci olmak istemiştim. Anaokulundayken diğer tüm çocuklar Bayan Grattan’a büyüyünce itfaiyeci, prenses ya da şarkıcı olmak istediğini söylerken; ben kendinden emin bir şekilde savaş alanlarına gitmek ve televizyonda cesursa şeyler yapmak istediğimi söylemiştim. ask hikayesi Lucy RobinsonGeçmişe dönüp baktığımda Bayan Grattan’ın neden ebeveyn toplantısında anne ve babama benim büyümüş de küçülmüş olduğumu söylemesine şaşırmıyorum.

Şans yüzüme güldüğünde yirmi beş yaşındaydım. Yani arkadaşlarımın sakinleşmeye, ilişkiler kurmak ve hamile kalmak gibi yetişkinlere göre şeyler yapmaya başladığı yaştaydım…

Ben çizgili takımlar içindeki bir adamla tek gecelik ilişkiden daha özel bir şeyin peşindeyim.

2.45/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺