Tuba Büyüküstün Sözleri

Dizi ve Sinema Oyuncusu Tuba Büyüküstün’ün Söylediği Sözler.

5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün birçok başarılı film ve dizi de rol almıştır. Ayrıca reklam filmlerinde rol almıştır.

Sadece Türkiye’de değil Ortadoğu ve Balkanlar’da da tanınmaktadır.

Rol aldığı diziler sayesinde Tuba Büyüküstün’ün ünü ülke sınırlarını aşmıştır. Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün boyu 173 cm’dir.

Tuba Büyüküstün’ün sözleri:

Aslında bir aktris olacağımı düşünmemiştim.

Tanıdım, iyi ki tanıdım… Kahkahasıyla, saman alevi gibi hiddetiyle, sohbetiyle, sıcacık, iyi ki tanıdım. Tuncel abi, Tuncel usta. Tuncel Kurtiz için Twitter üzerinden paylaştığı tweet.

Ben insanın yaptığı mesleğin, insanın kendisi olduğuna inanıyorum. Ona sahip çıkman gerekir, çünkü o zaten sensin…

Dizileri, oyunculardan ibaret bir şey gibi sunmak, o dizide emeği geçen herkese büyük haksızlık

Çok farklılar. Aynı ortam ve ailede doğmuş olsalar da farklı karakterlere sahipler. Bebekler gerçekten karakterleriyle doğuyorlar… İkiz çocukları Maya ve Toprak için.

Resim yapmak hayata dair ilk aşklarımdan biridir.

Aklımın ucundan bile geçiremezdim oyuncu olacağımı.

Her şeyden önce insanın yaptığı işte beğenilmesi, takdir edilmesi çok güzel bir şey. İnsana daha iyisine teşvik eden bir şey.

Türk dizi sektörü çok iyi bir noktaya geldi fakat ben kalitemizin daha önce olduğu gibi, kalitemizden ödün vermeden artık dünyada da izlendiğimizi bilerek daha da kalitemizi yükselterek bu işe önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

Türk dizileri ülkenin tanıtımı için bir kere çok önemli, insanlar İstanbul’u ziyarete geliyorlar, Türkiye’yi ziyarete geliyorlar, merak ediyorlar. İnsanlar Türkçe öğreniyorlar.

Saç bir kadının aksesuarıdır.tuba-buyukustun-sozleri

Ben oyunculuğa başlarken, ünlü olacağımı düşünmedim. Sadece oyunculuk yapmak istiyordum. Bu, doktor ya da öğretmen olmak gibi bir şey. Yaşamam gereken şeyleri, hayatımı oyuncuyum, ünlüyüm diye ertelersem, kendime haksızlık etmiş olurum. Mümkün olduğunca çevreme göre değil, kendime göre yaşıyorum.

Ben işe başladığımda 2004 yılında biz sadece Türkiye’ye dizi yapıyorduk. Türk izleyicisine dizi yapıyorduk. Sonra birden bire yaptığımız diziler yurtdışına satılmaya başladı, Ortadoğu’ya başladı ve çok büyük bir ilgi görmeye başladı.

2/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.