The Secret-Sır-Rhonda Byrne

Parapsikoloji, Gizem Türündeki The Secret Kitabı Yayınlanır Yayınlanmaz Dünya Çapında Büyük İlgi Görmüş Bir Eserdi.

The Secret yani Sır adlı kitap Avustralyalı televizyon yazarı, televizyon yapımcısı ve yazar Rhonda Byrne’in kitabıdır.

Avustralyalı kadın yazar Rhonda Byrne tarafından ilk kez 2006 yılında yayımlanmıştır. Kişisel gelişim, kurgusal olmayan, spiritüalizm türündeki The Secret Türkçe ismi ile Sır kitabı Rhonda Byrne’in en ünlü eserleri arasında yer almaktadır.

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır, Asırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, bilim adamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.

Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem. Tek söyleyebildiğim var olduğu. (Alexander Graham Bell-Telefonun Mucidi )Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, birçok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan ‘’Sır’’ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler ‘’Sır’’rı biliyorlardı; ve şimdi ‘’Sır’’ dünyaya açıklanıyor.

‘’Sır’’rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.

Sizce dünya nüfusunun sadece %1’lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96’sına sahip olması bir tesadüf mü?

Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?

Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz

Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?

Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?

Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?

Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.

Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır. (Ralph Waldo Emerson-Filozof)

Butik Yayınları tarafından yayımlanan Rhonda Byrne’in The Secret-Sır kitabının Türkçe çevirisini Can Üstünuçar yapmıştır. Can Üstünuçar’ın Türkçe çevirisini yaptığı Rhonda Byrne’in The Secret-Sır kitabı 198 sayfadan oluşmaktadır.

Artemis Yayınları tarafından yayımlanan Rhonda Byrne’in The Secret-Sır kitabının Türkçe çevirisini Seçil Ersek yapmıştır. Seçil Ersek tarafından Türkçe çevirisi yapılan Rhonda Byrne’in The Secret-Sır kitabı 198 sayfadan oluşmaktadır.

Rhonda Byrne’in Sır kitabından alıntılar:the-secret-sir-rhonda-byrne

Kaderinizin mimarı sizsiniz. Yazar sizsiniz. Hikâyeyi siz yazıyorsunuz. Kalem sizin elinizde ve siz neyi seçerseniz o olacak…

İlk adım istemektir. Evrene komut verin ve ne istediğinizi bilmesini sağlayın; düşüncelerinize cevap verecektir.

Mutluluk başarının yakıtıdır.

Bir şeyi zihninizde canlandırmanız, onu gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

1.63/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺