The Originals Yükseliş-Julia Plec

The Originals Yükseliş Kitabının Yazarı Kimdir, Vampir Günlükleri Dizisinin Spin-off’u Olan Julia Plec’in Yazmış Olduğu The Originals Yükseliş Kitabının Konusu, Julia Plec’in The Originals Yükseliş Kitabının Özeti, Julia Plec’in The Originals Yükseliş Romanından Alıntılar, Julia Plec’in The Originals Yükseliş Kitabından Sözler, Julia Plec’in The Originals Yükseliş Kitabı Hakkında.

Vampir Günlükleri dizisinin yaratıcılarından Julia Plec’in The Originals Yükseliş kitabı çıkar çıkmaz büyük ilgi gördü.

Julia Plec ayrıca The Vampire Diaries‘ın spin-off’u (Spin-off’u merak edenler için; Spin-off; Çekilmiş bir dizinin ve veya çekimleri devam eden bir diziden bazı karakterleri başka bir diziye farklı bir mekan ve, veya zaman taşıyarak yapılan diğer dizidir. )olan dizi Kökenler’in hikâyesini anlatatılan The Originals dizisinin yaratılarındır.

Go! Kitap yayınlarından 2015 yılında çıkan Julia Plec’in The Originals Yükseliş kitabının Türkçe çevirisini Ebru Sürmeli yapmıştır.

Ebru Sürmeli’nin Türkçe çevirisini yaptığı Julia Plec’in The Originals Yükseliş Anlatılmamış Hikaye kitabı 304 sayfadan oluşmaktadır.

Julia Plec’in The Originals Yükseliş kitabından alıntılar:

Aile Güçtür.

Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi.

1722 yılında New Orleans’a ayak basan Köken Vampirler Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson tehlikeli geçmişlerini arkalarında bıraktıklarını zannederler. Ne var ki bölgelerini kimseyle paylaşmak istemeyen cadılar ve kurt adamlar bu kanunsuz şehirde cirit atmaktadır. Üstelik çok yakında gerçekleşmesi planlanan bir evlilikle birlikte aralarındaki ittifak sonsuza dek mühürlenecektir.

Ama düşmanları birbirine düştüğünde kendilerini çok daha güvende hisseden Köken Vampirlerin şehri bu iki klana teslim etmeye hiç niyetleri yoktur.The Originals Yukselis Julia Plec

Özellikle de müstakbel gelin Vivianne’e gönlünü kaptıran Klaus’un. Elijah ailesi ile birlikte güvende olabilecekleri bir yuva aramakla, Rebekah da Fransız ordusunu kendi saflarına katmakla uğraşırken aşk sarhoşu Klaus hem kendisini hem de ailesini büyük bir tehlikeye atacak olayların içine sürüklenmektedir.

3.37/5 (35)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺