Temel Astroloji-Şenay Yangel

Temel Astroloji İle İlgili Kitaplar, Temel Astroloji Hakkında Kitaplar, Şenay Yangel’in Temel Astroloji Kitabını Oku, Şenay Yangel’in Temel Astroloji Kitabından Sözler,  Şenay Yangel’in Temel Astroloji Hakkında Kitapları, Şenay Yangel’in Astroloji Kitapları, Şenay Yangel’in Astroloji Yazıları.

Astrolog Şenay Yangel’in astroloji dair bilinmeyenleri anlattığı ‘Temel Astroloji’ kitabından alıntılar:

Kendimi bildim bileli gökyüzü beni çok etkilemiştir. Böylelikle astroloji hayatıma girdi ve son nefesimi vereceğim ana kadar da göklerin rehberliğinde bu alandaki yolculuğum devam edecek Rabb’im izin verdikçe tabii.

Sen yeryüzüne mensup değilsin. Sen ötelerden geldin. Bu yüzden aklını başına al da yücelere yüksel. Tortu gibi dibe çökme.

Bir kitap aynı zamanda yazarının kimliğidir.

Gerçekten de çağımızda bilginin bazı alanlarda karmaşık veya bulanık olduğunu görüyoruz. Doğrular diye yanlışların kafalara çakıldığını izliyoruz.Astroloji-kapak_CONVERT.FH11

Bu kitap insanlığın yazılı tarihinin öncesine dayanan, bugün tüm dünyada fen bilimleri olan astronomiden faydalanan sosyal bir bilim dalı olan astrolojide doğru bilinen yanlışların zihinlerden silinmesi ve doğru bilginin yer alması düşüncesi ile kaleme alınmıştır. Astroloji, Rabb’in bize çizmiş olduğu ruhsal hayat planını yorumlayan bir rehberdir. Rehberle ilerleyen yolunu kaybetmez ve gideceği yolu bilen hedeflerine kolaylıkla ulaşır. Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺