Su Kanunu-Mustafa Kaya

Size Bir Sır Vereceğim, Hızır Dokunsun Dualarına Kitaplarının Yazarı Mustafa Kaya‘nın Üçüncü Kitabı Su Kanunu Çıktı.

Size Bir Sır Vereceğim kitabı ile bir anda büyük bir çıkış yakalayan yazar Mustafa Kaya kitapları en çok satan yazarlar arasında yer aldı. Size Bir Sır Vereceğim kitabı yazarın yayımlanan ilk kitabı olmasına rağmen kitabın çok etkileyici olması, gizem, dini konular içermesi birçok bilmediğimiz bilgilerin yer alması ile ilgi çekmeyi başarmıştı.

Size Bir Sır Vereceğim kitabı Türkiye’de yayınlanır yayınlanmaz bir anda en çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer aldı ve haftalarca üst sıralarda kaldı.

Size Bir Sır Vereceğim kitabından sonra yazar Mustafa Kaya ikinci kitabı Hızır Dokunsun Dualarına kitabı ile de aynı başarısını gösterdi. İlk kitabı gibi ikinci kitabı da kitapseverler tarafından hemen büyük bir ilgi gördü.

Ve Mustafa Kaya’nın üçüncü kitabı Su Kanunu okurlarla buluştu.

Her kitabı merakla beklenen yazar Mustafa Kaya’nın yeni kitabı Su Kanunu çıkar çıkmaz en çok satan kitaplar listesinde yer almaya başladı.

Mustafa Kaya’nın Su Kanunu kitabı Fenomen Kitaplar etiketi ile çıktı. Mustafa Kaya’nın Su Kanunu eseri Fenomen Kitaplar tarafından 2016 yılının Kasım ayında piyasaya çıktı.

Fenomen Kitaplar tarafından yayımlanan Mustafa Kaya’nın Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi kitabının sayfa sayısı 240 sayfadır.

Yazarın yayımlanan iki kitabı da çok satan kitaplar listesinde yer aldı. Üçüncü kitabı da kısa sürede çok satan kitaplar listesine girdi.

Sitemizde Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabından en güzel alıntıları, sözlerini Size Bir Sır Vereceğim-Mustafa Kaya sayfasında, Mustafa Kaya’nın ikinci kitabı Hızır Dokunsun Dualarına kitabının en güzel sözlerini, alıntılarını Hızır Dokunsun Dualarına-Mustafa Kaya sayfasından okuyabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının özetini Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti sayfasından okuyabilirsiniz.

Ayrıca Mustafa Kaya’nın ilk kitabı olan Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabından en güzel resimli sözleri, alıntıları da Size Bir Sır Vereceğim-Resimli Kitap Alıntıları sayfasında bulabilirsiniz.

Yazarın, özellikle hayranları tarafından her yeni kitabı merakla beklenmekte.

Size Bir Sır Vereceğim” ve ”Hızır Dokunsun Dualarına” kitaplarının yazarı Mustafa Kaya, bu kitabında daha önce hiç duymadığınız ama tüm hayatınızı değiştirecek, vücudunuzun ve kaderinizin üzerinde hüküm süren Su kanunlarını anlatmaktadır.

Mustafa Kaya’nın Su Kanunu kitabından alıntılar:

Bazen hayatınızda inanılmaz güzel şeyler oluyor, birkaç gün rüya aleminde yaşıyorsunuz ama sonra her şey eski haline dönüyor mu?su-kanunu-mustafa-kaya

Yepyeni bir hayat, size yeşil ışık yakıp sonra da dokunduğu gibi teğet geçip gitmedi mi?

‘’Hayatımın aşkını buldum. Muhteşem bir işe kavuştum. Hayalimdeki evde mutlu yaşayacağım. Nihayet borçlarımı ödemek için elime süper bir fırsat geçti.’’ derken kısa bir süre sonra bu rüyalardan maalesef uyandınız değil mi? Hem de en son anda…

Bir şey eksik ama ne diyorsan kendi mucizeni yaşamak için SU kanunlarını öğrenmelisin…

3.9/5 (68)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺