Size Bir Sır Vereceğim-Mustafa Kaya

Size Bir Sır Vereceğim Kitabının Yazarı Kimdir, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabını Oku, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabından Alıntılar, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Serisi Kaç Kitaptır, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya Kitabı Kaç Sayfadır, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabından Sözler, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabının Konusu Nedir, Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya Kitabı Kaç Sayfadır, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya Kitabı Hangi Yayınevinden Çıkmıştır, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabını Satın Al, Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabından Resimli Sözler.

Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı amazon.com’dan sonra Türkiye’de satışa çıktı.  Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim kitabı Türkiye’de satışa sunulur sunulmaz en çok satanlar listesinde yer aldı. Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim kitabı 11 serilik bir romandır. Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim serisinin ilk kitabı Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı 248 sayfadan oluşmaktadır.

Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabını beğenenlere Mustafa Kaya‘nın yeni çıkan Hızır Dokunsun Dualarına kitabını okumasını tavsiye ediyoruz.

Sitemizde Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının en güzel resimli sözlerini, alıntılarını Size Bir Sır Vereceğim-Resimli Kitap Alıntıları sayfasında bulabilir, facebook, twitter, instagram gibi birçok sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının özetini okumak isteyenler Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti sayfasında kitabın özetini okuyabilir.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Kitabının Konusu:

Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim kitabı çok ilginç bilgiler içermekte. Kitapta yer alan bazı bilgilerin insanlar tarafından yanlış bilindiğini belirtmekte. Ayrıca kitabı okurken de ilk defa duyduğunuz çok önemli sır niteliğindeki bilgilere rastlayınca eminim hemen araştırmaya başlayacaksın.

Size Bir Sir Verecegim Mustafa KayaFenomen Kitaplar tarafından 2015 yılında yayımlanan Mustafa Kaya‘nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı 248 sayfadır.

Rüyalar aleminin sırrını çözdükten sonra bir yerde bir rüya göreceksin ve tüm dünyan değişecek. Hayatında muhteşem bir değişim isteyenlere ithaf olunur.

“…anladın mı Tekin? Sakın ha sakın unutma, bu sözleri çok iyi düşün. Anla Umre’nin içindeki sırrı. Müslümanlar, Umre’nin aslında ne olduğunu unuttular. Umre’nin niçin yapıldığını, kimi ziyaret ettiklerini ve bundaki müthiş sırrı unuttular. Ah bir bilselerdi Umre’nin, buluşma, kavuşma olduğunu. Ziyaret ettiğin ev sahibiyle rüya aleminde buluşma, konuşma olduğunu. Hoş artık rüyanın ne olduğunu bilmiyorlar ya…

Bu kitabi asla okudum anladım diyerek sahaflara satmayınız. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ama yüksek bir yerde muhafaza ediniz. Kütüphanenizde tutunuz. Bir sure sonra tekrar okuyunuz. Zira sırlar zamanla açılır. Bazı şeyler tekrar tekrar okuyunca daha iyi anlaşılır.

Belli olmaz kitapta gizlenmiş ufak bir ayrıntıyı 27. kez okurken fark eder ve anlarsın. Okuyucu bilmelidir ki kitabin içinde bir sır vardır. Bu sır romanın bir yerindedir. Bu sır hayatında değişiklik yapmak isteyen, bir kapıdan geçmek isteyenlere ithaf olunur. Anlatılan sırlı bilgileri uygulayarak rüyada Resulü Ekrem Efendimiz ile görüşmeye hazır olun.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim kitabından alıntılar ve en güzel sözler:

2023’ten sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak…

Tekin, Barış Manço’nun, kendisine aktarılan, bazı sırları şifreleyerek bir şarkı halinde yıllar önce herkese fısıldadığını söyledi. Bu sır Çin’de ki Türk Piramitleri’nin duvarlarında kazılıymış.

Barış Manço’nun Kayaların Oğlu şarkısının sözlerini aynı bir şiir gibi okumaya başladı.  1923’ün ılık bir ekim sabahında, Kayaların toprağa dikine saplandığı yerde doğdum…

Abi 2023 yazısı Çin’deki Türk Piramitleri’nin duvarlarında da yazıyormuş.

Ülkemiz çok fazla savaşın içinde yer almayacak kısmi zararlar olacak dendi bana. O acı olaylar yaşanmaya başladığı zaman Ruslar kısa süreyle İstanbul’u işgal edecekler.

Sadece dinleyip öğreniniz. Zira Ledün İlmi’nde itiraz olmaz, soru sorulmaz.

Timur’un gerçek adı Temir Gürkan’mış. Temir kelimesi bugün kullandığımız ”demir” kelimesinin aynısıymış. Bizzat kendi eliyle Çağatay lehçesi ile yazdığı Tüzukat-ı Timur yani Temir Yasaları aldı eseri varmış. Bu yasaların ilk maddesi: ”Türklüğü yüceltmek için yaşa, Türk’e kılıç kaldıran eli kır!”

Bir adam çıkar her şey değişir. Unutmayın bir şey değişir her şey değişir. Halkı iyi ya da kötü yönde değiştirecek tek bir adamdır.

Nostradamus denen adamın aslında Muhyiddin-i Arabi’nin kitabını eline geçirip çok iyi incelediğini ve haber verdiği tüm kehanetlerinin Muhyiddin-i Arabi hazretlerinin kitabından olduğunu söylerdir.

Su denilen şeyin gerçekte ne olduğunu fark eden hayatında muhteşem fark yaratır.

İçtiğin o renksiz, kokusuz, tatsız sıvının aslında ne olduğunu biliyor musun? Peki, onun içindeki gücü biliyor musun? Biliyor olamazsın!  Bilseydin gözlerin açık iken içmezdin. Bilseydin sırrını, ayakta içmeye korkardın. SU’yun sırrını öğren. Aklının feth kapılarını aç.

Aslında her dua kabul olur. Zira Allah ne demiş; İsteyin vereyim buyurmuş. Hâşâ Allah yalan mı söyleyecek. Asla. Dediyse demek ki verecek. Şimdi yok efendim duan kabul olmuyorsa daha hayırlısını verecektir ya da ne bileyim ötelerde karşına daha hayırlı şeyler olarak çıkacak demek doğru olmaz. Ha sözümü yanlış anlamayınız. Zira o söylenenlerde doğrudur. Elbette ki daha hayırlısı ötelerde karşına çıkacaktır muhakkak. Zamanı ve mühleti de var olabilir. Ama biz işin teselli boyutunda ne diye uğraşıyoruz. Teselli ikramiyeleriyle ne diye kendimizi avutuyoruz. Burada duanın hemen kabulü için sırrı bilmelisin.

Bir şey değişir her şey değişir. Her gece gördüğün rüyalarını hatırla. Değişim başlasın. Kabul olan duanın sırrını öğren. Yaşamın değişsin.Size Bir Sir Verecegim sozleri

Hiç hayatınızda ilk defa gittiğiniz bir yeri ”sanki burayı daha önceden görmüştüm” dediğiniz ya da yaşadığınız bir olayı ”ama bunu sanki daha önceden yaşamıştım” dediğiniz oldu mu? Buna bazıları dejavu deyip geçiverdi. Gerçekte o gördüğünüz ama hatırlayamadığınız o özel rüyanızın bir dilimidir. Aslında o an hayatınız siz bilmeden muhteşem bir değişim yaşıyordur. Kaderinizin değiştiği ana tanıklık ediyorsunuz o an… Geleceğiniz değişiyor.

Mendeleyev’in periyodik tabloyu bulması, John von Neuman’nın bilgisayarların temelini atan buluşlarını yapması, Norbert Wiener’ın radarı bulması, Einstein’in rölativite kuramı ile ilgili bazı gerçekleri formülize etmesi, Tesla’nın bazı buluşları hep rüya sırasında gerçekleşmiştir.

Rüyalar âlemini anladıkça gerçek gücünüzü göreceksiniz.Size Bir Sir Verecegim resimli sozleri

Rüyalar âleminin gerçek sırrını çözdükten sonra ve dediklerimi yaptığınızda bir yerde bir rüya göreceksiniz ve tüm dünyanız değişecek.

Masadakilerin ardı ardına gelen sorularını cevaplayan Hulusi Bey hocasının elliyedi yıl önce dediklerini anlatıyordu. ‘’Hocam, Rusya ve Avrupa’nın savaşından bir süre sonra ülkemizin çok güçleneceğini, üzerimizdeki ölü toprağını atacağımızı söylemişti. Aynı dönemde Çin’inde müthiş güçleneceğini söylemişti. Muhyiddin-i Arabi hazretlerinin kitabında yazıyor demişti tüm bunlar için. Hem hocası söylemişti hocama bunları. O söylediyse…’’

4.3/5 (739)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. Lalezar dedi ki:

    Okumakla cok sey kazanilacak belli ki 🙂

  2. Hulya Savan dedi ki:

    SİZE BİR SIR VERECEGİM KİTABI OKUDUM AMA BİDA OKUYCAM KALEMİNİZE SAGLIK HOCAM

  3. Şükran dedi ki:

    Hızır dokunsun dualarına kitabın da yazar 45. Sayfada besmeleyi söyledikten sonra Allahım diye duaya başlanmaz diyor ancak 97. Sayfa 3. Paragrafta Besmele ardından Allahımdiyerek duaya başlarsan daha iyi olur diyor bir çelişki var kendisinin bir facebook adresi olmadığından burda yazmak istedim kendisine ulaşacağım bir adres var mı tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.