Sirena-Tricia Rayburn

Tricia Rayburn’un Sirena Kitabını Oku, Tricia Rayburn’un Sirena Romanını Oku, Tricia Rayburn’un Sirena Kitabından Alıntılar, Tricia Rayburn’un Sirena Kitabından Sözler, Tricia Rayburn’un Sirena Kitabının Konusu, Tricia Rayburn’un Sirena Romanının Konusu.

Tricia Rayburn’un Sirena romanından alıntılar, sözler:

Justine’yle göz göze geldik. Ne düşündüğünü biliyordum: Farklı kanal, aynı hava durumu.

Yıllar önce kapkaranlık odada yatağımızda yatarken bu teoriyi uygulamaya çalışırdı. Bense, yastıklarla çevrili halde iken bile, kötülüğün gölgelerin içinde saklandığına ve üzerime atlamadan önce, nefes alıp verişimin yavaşlamasını beklediğine, kendimi inandırmıştım. Ve her gece benden bir yaş büyük, ama on yıllarca daha bilge olan Justine, sabırla dikkatimi dağıtmaya çalışırdı.

Korkumun ne derece kötü durumda olduğunu ölçmek için de daima “Erin Klein’in bugün giydiği güzel elbiseyi gördün mü?” gibi basit sorularla başlardı konuşmaya.

Annem ışığı söndürüp kapıyı örtmeden önceki halini tam olarak gözümde canlandırmaya çalışırdım. En sonunda da, kenarda bekleyen kötülüğü unutup, uykuya dalardım. Her gece bu yöntemin işe yaramayacağını düşünürdüm, ama her gece de işe yarardı.Sirena Tricia Rayburn

Ben hala gece lambası açık olmadan uyuyamazken, Stephen King okuyamazken ve fiziksel olarak tamamen güvenli bir şekilde kayalıktan suya atlayamazken, Justine benim tam da kaçmak için elimden geleni yaptığım, adrenalin yüklü şeyler için yaşıyordu.

Gök gürüldüyordu ve kayalar ayaklarımın altında titriyordu. Sert fırtınalar esnasında, yıldırımlar ve gök gürültüleri arasındaki saniyeleri saymak genellikle beni sakinleştirmiştir – ama bunun nedeni çoğu fırtınanın hemen dibimde meydana geliyor olmamasıdır.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺