Sınırları Zorlamak-Katie McGarry

Katie McGarry’in Sınırları Zorlamak Kitabını Oku, Katie McGarry’in Sınırları Zorlamak Kitabından Alıntılar, Katie McGarry’in Sınırları Zorlamak Kitabından Sözler, Katie McGarry’in Sınırları Zorlamak Kitabının Konusu.

Katie McGarry’in ‘’ Sınırları Zorlamak’’ adlı kitabının konusu; Echo Emerson’ın, sporcu sevgilisi olan popüler bir kızdan, hakkında dedikodular dönen, kollarında ‘tuhaf’ yaralar olan dışlanmış bir kıza dönüştüğü akşam neler olduğuna dair kimsenin bir fikri yoktur. Echo bile o korkunç akşama dair tüm olanları hatırlayamıyordur. Tek bildiği, her şeyin tekrardan normale dönmesini istediği.

Oldukça yakışıklı ve siyah deri ceketli çapkın ama yalnız Noah Hutchins, şaşırtıcı anlayışıyla hayatına girdiğinde Echo’nun dünyası asla hayal edemeyeceği bir biçimde değişir. Oysa ortak hiçbir noktaları olmaması gerekirdi. İkisinin de tuttuğu sırları düşünürsek, beraber olmaları oldukça imkânsızdı.

Fakat aralarındaki çekim bir türlü geçmek bilmez. Echo, sınırları daha ne kadar zorlayabileceklerini ve ona sevmeyi yeniden öğretebilecek tek bir adam için neleri göze alabileceğini kendisine sormak durumunda kalır.

Kitap yorumları; Sürükleyici ve duygu yüklü bir yolculuk. – New York Times Çok Satan Yazarı Simone Elkeles –Sinirlari Zorlamak Katie McGarry

Orijinal adı Pushing The Limits olan ve çevirisini Tuğçe Nida Sevin’in yaptığı Aspendos Yayıncılık tarafından yayımlanan Katie McGarry’in çok sevilen ”Sınırları Zorlamak” adlı romanından alıntılar:

Birbirleri için çok yanlış… ve bir o kadar da doğrular.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺