Shay Mitchell Sözleri

Shay Mitchell’in Özlü Sözleri, Shay Mitchell’in Yaşı, Shay Mitchell’in Pretty Little Liars Replikleri, Shay Mitchell’in Pretty Little Liars Dizisi Hakkındaki Sözleri, Shay Mitchell’in Resimleri, Shay Mitchell’in  Fotoğrafları, Shay Mitchell’in Saç Rengi, Shay Mitchell’in Stili, Shay Mitchell’in Sinema Sözleri, Shay Mitchell’in Dizi Sözleri.

Pretty Little Liars dizisinin güzel oyuncusu Shay Mitchell’in özellikle bayanlar tarafından saç rengi ve stili çok beğenilmektedir. 10 Nisan 1987 doğumlu tam adı Shannon Ashley Mitchell olan Kanadalı model ve oyuncu Shay Mitchell’in sözleri:

Pretty Little Liars dizisi ile hayallerim gerçekleşti.

En önemli ders asla pes etmemek.

Pretty Little Liars dizisi ile bütün hayatım değişti.

Eğer bir şeyi gerçekten çok istiyorsanız, bunun için savaşın, engelleri panik yapmayın.

Bir seçmeye gittiğim her zaman dehşete kapılıyorum. Bence bu korkularınızla yüzleşmekten daha fazlası. Ama geriye dönüp baktığımda yaptıklarımı görüp benim bile inanamadığım zamanlar oluyor.

Pretty Little Liars dizisindeki favori bölümüm deniz fenerinde yakalandığım bölüm. Bunu söylüyorum çünkü aksiyon sahneleri yapmaya bayılıyorum ve burada da çok fazla aksiyon vardı.Shay Mitchell Sozleri

Caucasian’da büyüdüm ve oradaki arkadaşlarımın çoğu sarışın ve mavi gözlüydü. Bundan dolayı her zaman saçımı garipsiyordum, zıt renkli kıyafetler giyiyor ve asla bronzlaşmıyordum. Şimdi büyüdüm ve beni farklı yapan şeylerin beni özel kıldığını fark ettim. Ve bir kız gelip bana “Çok güzelsin. Senin gibi olmak isterdim’’ dediği zaman ‘’Hayır istemezsin. Kendiniz gibi olmak istersin çünkü siz benzersiz ve güzelsin. ‘’ diyorum.

2.91/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺