Shailene Woodley Sözleri

Shailene Woodley’in Söylediği Sözler, Shailene Woodley’in Güzel Sözleri, Shailene Woodley’in Sinema Hakkındaki Sözleri, Shailene Woodley’in Kate Winslet Hakkındaki Sözleri, Shailene Woodley’in George Clooney Hakkındaki Sözleri.

Amerikalı sinema oyuncusu Shailene Woodley’in sözleri:

Bende skolyoz (omurgada eğrilik olması) var ve insanlar her zaman bu konu yüzünden benim için üzüldüklerini söylüyorlar ama bence bu çok güzel bir şey.

Annem 18 yaşındayken otobanda araba kullanıyormuş ve önündeki arabanın plakasında ‘Shai’ ve sonrasında da birkaç numara yazıyormuş. Annem ‘Shai’in nasıl telaffuz edileceğini bile bilmiyormuş ama kendi kafasında böyle bir şey yaratmış.

İnsanlarla hayatımda hiç konuşmadığım kadar çok konuşuyorum çünkü artık telefon kullanmıyorum. Teknolojik vızıltılardan ne kadar çok uzaklaşırsanız o kadar çok özgürsünüz.

Kate Winslet’i gerçekten çok beğeniyorum. Onun kariyerini kendime örnek alıyorum.

Giyinip süslenmeyi seven kızlardan değilim. Asla elbise giymem. Ya rahatlıkla bağdaş kurmama engel olmayan uzun salaş etekler giyerim ya da kot pantolon.

Bütün güvensizlikleri aslında siz yaratırsınız, çünkü başkalarının sizin hakkında ne düşündüğünü çok önemsersiniz, ama aslında hiçbir önemi yoktur.

Her şeyin bir sebebi olduğuna inanıyorum.Shailene Woodley sozleri

14 yaşında hala Barbie bebeklerle oynuyordum ve ilk kez 15 buçuk yaşımda birini öptüm.

Birçok nedenden ötürü o benim için bir melek. Sette herkesin adını biliyor. Herkese eşit davranıyor ve herkes onun sıcaklığını hissediyor… George Clooney Hakkında.

3.25/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺