Shah Rukh Khan-Mushtaq Shiekh

Hint Sineması Yani Bollywood’un Baadshah of Bollywood, King of Bollywood, King of Romance, King Khan’ı Olarak Bilinen Dünyaca Ünlü Hindistanlı Sinema Oyuncusu Shahrukh Khan’ın Hayatını Anlatan Çok Güzel Bir Kitap.

Mushtaq Shiekh’in kaleme aldığı Bollywood’un ünlü oyuncularından Shahrukh Khan’ın hakkında yazılan Shah Rukh Khan adlı kitap Türkiye’de Martı Yayınları etiketi ile çıktı.

Mushtaq Shiekh’in Shah Rukh Khan adlı kitabı Shahrukh Khan hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir kitap.

Mushtaq Shiekh’in Türkiye’de Martı Yayınları’ndan çıkan Shah Rukh Khan kitabının Türkçe çevirisini Özge Yüksel yapmıştır.

Martı Yayınları tarafından 2016 yılında yayımlanan Mushtaq Shiekh’in Shah Rukh Khan kitabı 448 sayfadan oluşmaktadır.

Shahrukh Khan’ın evliliğini, yaşamını, acılarını, mutluluklarını, sinema hayatını ve bilinmeyenlerini anlatan Mushtaq Shiekh’in Shah Rukh Khan kitabını okurken Shahrukh Khan hakkında birçok bilgiye sahip olacaksınız.

Mushtaq Shiekh’in Shah Rukh Khan kitabına yapılan yorumlar:

Hakkımda yazılmış böyle bir kitap varken, benim yazmakta olduğum kitap biraz daha bekleyebilir. Shah Rukh Khan

Benim Adım Khan filmiyle izleyiciyi kendine hayran bırakan ve adından söz ettiren, Hint sinemasının yıldızı Shah Rukh Khan’ın yaşamına doğru keyifli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Yazar Mushtaq Shiekh, ünlü oyuncunun acıları, mutlulukları, günlük yaşamı, evliliği, başarıları ve daha birçok şey hakkındaki ilham verici ve detaylı anlatımıyla okuru ‘’gerçek’’ Shah Rukh Khan’la tanıştırıyor.

Shah Rukh Khan’ın iç dünyasına ve ruhuna açılan bir pencere. Aynı zamanda aile dostu da olan Mushtaq, onu betimleyebilecek en iyi sanatçı. Bu kitabı okumak, Shah Rukh Khan’la karşılıklı kahve içmek gibi. Karan Johar

Etkileyici. İlham almak için okumanız gereken bir hikâye. Tabu

Shah Rukh Khan Mushtaq ShiekhShah Rukh Bu kitap Khan’ın kişisel ve profesyonel yaşamını bütün yönleriyle ele alıyor. Subhash Ghaı

Elimden düşüremediğim bir kitap. Pek çok kez okunmaya değer! Farah Khan

Nasıl anlatmalıyım, bilmiyorum. Ama artık benimle oyunculuğum arasında bir fark yok. Bu benim yaptığım bir şey. Var olduğum şey. İkisini artık ayıramam. Shah Rukh Khan

2.94/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺