Seviyorsan Git Konuş Bence-Fatih Yağcı

Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabının Yazarı Kimdir, Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabını Oku, Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabından Sözler, Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabının Konusu, Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabı Hakkında.

Sosyal medyanın fenomenlerinden Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence kitabı Genç Nesil’den çıktı.

Seviyorsan Git Konuş Bence”de Fatih Yağcı, “namaz”ı işliyor; neden namaz kılmak gerektiğini anlatıyor. Kılmak isteyip kılamayanlara pratik çözümler sunuyor; pek gönlü olmayanları da aşka getiriyor. “Kalbi temizler”, “dedesi hacılar” ve “müftü eniştesi olanlar”ın makamlarını ellerinden alıyor.

Kitap okumayı sevmiyorum ki ben, bunun filmi yok mu?” diyecek olanlara, bu hayat filminin yalnız bir kez çekileceğini ve aslında bu filmin başrol oyuncusunun kendisi olduğunu hatırlatan bu kitabı, önce kendinize, daha sonra bittiği gibi sevdiğiniz bütün namaz kılmakta zorlanan arkadaşlarınıza vermeye can attığınızı daha ilk sayfalarda hissedeceksiniz. Sempatik ve sıra dışı anlatımıyla, gülerken duygulandığın birkaç saat.

Fatih Yağcı’nın 2015 yılında çıkan Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabı yayınlanır yayınlanmaz çoksatanlar listesinde yerini aldı. 160 sayfadan oluşan Fatih Yağcı’nın Seviyorsan Git Konuş Bence Kitabından alıntılar:

Âlemlerin Rabbine olan samimiyet ve aşkının şiddetini arttıracak birkaç ipucu.

Manevi atmosferinin güçlenerek ibadetlerinde huşu ve huzuru yakalamana vesile birkaç satır.

İstediği neredeyse her şeyi elde edebiliyordu hayatta… Oyuncaktan sebepler, diğer adıyla medeniyet fantezileri onu oyalayıp gerçekleri görmekten alıkoyuyordu. Geçici, tatlı bir neşe veriyordu bunlar Fatih’e…

Duysam bile fark etmemişim oradaki ‘yalnız’ kelimesinin dik duruşu.seviyorsan git konus bence fatih yagci

Allah’ım sadece iki kelime istiyorum. İki kelime: ”Razı ol!”

Kimse onu tam anlamıyla anlamıyor. Anlasa da fayda vermiyor.

Ebedi hayatını mahvederek dünyanın beş para etmeyen saçmalıklarıyla uğraştırıldığını anladığında, kullanıldığını ve şeytan tarafından enayi yerine koyulduğunu hissetmiyor musun?

3.34/5 (38)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.