Seviyor Sevmiyor Replikleri

Seviyor Sevmiyor Filminin En Güzel Replikleri, Seviyor Sevmiyor Filmi Resimli Replikleri, Seviyor Sevmiyor Filmi Audrey Tautou Sözleri, Seviyor Sevmiyor Filmi Audrey Tautou Replikleri, Audrey Tautou’nun Replikleri, Audrey Tautou’nun Sözleri, Seviyor Sevmiyor Filmi Resimli Sözleri, Seviyor Sevmiyor Filminin Konusu, Seviyor Sevmiyor Filminin Oyuncuları.

Orijinal Adı À la folie… Pas du tout olan İngilizcesi He Loves Me… He Loves Me Not, Türkçeye Seviyor Sevmiyor olarak çevrilen Audrey Tautou’nun oynadığı 2002 yapımı Fransız psikolojik dram filmidir.

Audrey Tautou filmde Erotomanya ( Erotomania ) olan Angelique adlı güzel sanatlar öğrencisini canlandırmaktadır. Angelique, Samuel Le Bihan’ın canlandırdığı evli bir Kardiyolog olan Loic Le Garrec’e hastalık derecesinde sevmektedir.

Film iki bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde Angelique’nin olaylara bakış açısından konuyu ele almakta diğer bölümde ise Dr. Loic Le Garrec”in.

Audrey Tautou’nun muhteşem performans gösterdiği bu güzel Fransız psikolojik dram filminden replikler:

Angelique: Kafamın içinde bir dünya var gerçek dışı bir dünya. Loic’in beni sevdiği ve koruduğu bir dünya. Orada Loic hep yanımda. Artık bu dünyanın gerçek olmadığını biliyorum. Hepsi bir yanılsamaydı hayal gücümün ürünleri. Hepimiz büyük aşk maceraları düşleriz. Benimkiyse biraz daha kuvvetliydi.

Aşkım bir delilikte olsa, kalbimdeki acıyı dindiriyor. Bana sabırlı olmamı ve ısrarla ümit etmemi söylüyor… 50 yıldan fazla tedavi görmüş bir erotomanyak.Seviyor Sevmiyor Replik

Angelique: Benim kimsem yok sadece sen varsın.

Angelique: Çok yakın, ancak bir o kadar da uzakta hissediyorum.

Loic Le Garrec: Biz hiç bir şey planlamadık. Asla beraber olmadık hiç bir zamanda olmayacağız. Hepsi senin düşlerindi. Artık bitti.

3.09/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺