Sevgilerimle-Nikola Tesla

Nicola Tesla’nın Yazmış Olduğu Mektupların Yer Aldığı Nikola Tesla’nın Nikola Tesla Sevgilerimle Kitabını Okudunuz Mu?

Nikola Tesla’nın Nikola Tesla Kendini Anlatıyor, Marc J. Seifer’in Nikola Tesla, Margaret Cheney’in Zamanın Ötesindeki Deha Tesla, Margaret Cheney’in Tesla-Anlaşılamamış Dahi kitaplarını sitemizde daha önceki yazılarımızda yayımlamıştık.

Unutulmaz dahi Nikola Tesla’nın hayatını, yaşamını, Nikola Tesla kimdir, Nikola Tesla ile ilgili bilgileri merak edenler sitemizde Nikola Tesla ile ilgili kitapları bulabilir.

Bu yazımızda da Nikola Tesla ile ilgili kitaplarından Nikola Tesla’nın Nicola Tesla Sevgilerimle kitabı hakkında bilgi vereceğiz.

Geoturka’dan çıkan Nikola Tesla’nın mektupların yer aldığı Sevgilerimle kitabının Türkçe çevirisi İnci Yılmazlı tarafından yapılmıştır.

İnci Yılmazlı’nın Türkçe çevirisini yaptığı Nikola Tesla’nın Nikola Tesla Sevgilerimle kitabı 152 sayfadan meydana gelmektedir.

Nikola Tesla’nın Sevgilerimle kitabından alıntılar:

Dünyanın en önemli bilim insanlarından Nikola Tesla’dan seçilmiş mektupların yer aldığı ‘’sevgilerimle’’ ilk defa Türkçede!

Sevgili İnsan,Nikola Tesla Sevgilerimle

İnsanlığın, kendine yaşam sunan gezegeni sesiyle titreteceği, güneşin efendisi olacağı, mikrokozmik hareketin tükenmez ve yoğun enerjisini kullanacağı, atomların önceden belirlenmiş formlara kombin edileceği, okyanusu yatağından çıkarıp hava yoluyla taşıyarak dünyanın değişik bölgelerinde göller ve nehirler yaratacağı, vahşi elementlere emredeceği, zekâsı ve gücüyle bu dünyanın sınırlarının ötesine geçeceği günler uzak değildir. Nikola Tesla 32.13.2056

2.78/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.