Serkan Özel Sözleri

Serkan Özel’in Resimli Sözleri, Serkan Özel’in Aşk Sözleri, Serkan Özel’in Sevgi Sözleri, Serkan Özel’in Şiirleri, Serkan Özel’in Kitap Alıntıları, Serkan Özel’in Kitap Sözleri, Serkan Özel’in En Güzel Şiirleri, Serkan Özel’in Resimli Şiirleri, Serkan Özel’in Özlü Sözleri, Serkan Özel’in Anlamlı Sözleri, Serkan Özel’in Güzel Sözleri.

Canın Sağolsun, Sıcak Ayaz adlı kitapların yazarı Serkan Özel’in en güzel kitap alıntıları, en güzel sözleri:

Unutamadım. Geleceğe dair umut da bağlamadım. Çünkü sen bana bi hiç uğruna her şeyden vazgeçmeyi, vazgeçtikten sonra da her şey içinde bi hiç bile olamamayı öğrettin.

Bilmelisin ki gidişin sana bir şey katmayacak, ben ardından gelmediğim sürece.

Baba ölürse, çocukluk da ölür.

Az kaldın, gidiyorsun. Az da olsa sevmedin. Azaldım, bitiriyorsun.

Sen benim en güzel hatamdın. Ve ben hatamla hiç yüzleşemedim.

Bazı kelimelerin etkisinde fazla kalıyorsun.” diyordun ya hani, haklıydın. Çünkü kimse daha önce bana senin kadar güzel ”Seni Seviyorum… ” dememişti. Evet, daha önce de birçok yalana şahit olmuştum. Ama ben, ilk kez bir yalana inanmak istiyordum.

Tutsağın değildim… Tutsaydın senindim.

Gökyüzüm sende kaldı. Sen başkalarına yağdıkça ben üşüdüm. Ben üşüdükçe, sen başkalarına doğdun.

Ya geri gel konacak bir dal ver bana, ya da son kez ellerinde sımsıkı tut ve canımı al.

O’na yalanlar söyleyip gitme diyebilirdim. Lakin O’nun doğrusu buydu, Ben bitmeliydim.

Olmadı işte, ikimizde bir şeyleri beceremedik. Sen sevmediğin kadar gitmeyi beceremedin, bense gittin kadar unutmayı. İkimizde bir yarımdık, oysa izin verseydin ikimizde birbirimizin yarınıydık. Şimdi her şey için çok geç. Vakit artık ”biz” için dünleri gösteriyor. Yani yaşandık, geçtik, bittik. Unutmak gerek.

Yeri geldi zamanı yetiremedik. Yeri geldi zamana yetemedik. Yani anlayacağın sevgilim, koca bir ömrü hiç etmek için birlikteydik.

Zaman elverseydi unuturdum seni diyemem sevgili. Bilirsin, yokluğunda bile zamana tutunarak aldatmadım seni.

Geldin; Görmezden geldin, Duymazdan geldin, Bilmezden geldin, En çok da, Mutluyken aklıma geldin.

Ardından ölmedim ölmesine de, yaşamayı da hiç denemedim.

Ayağım kaysa ve gamze çukuruna düşsem, benim üstüme gülücük atar mısın?

Ben çok severken gidersen, kendimden geçerim. Ama çok sevdiğine inandırıp da gidersen, inan o zaman senden bile vazgeçerim.

”Biz” olmanın ağırlığını kaldıramadığın için ”sen” olarak kalmıştın yanımda bir zamanlar. Zaten bende sen gittikten sonra öğrendim, ”biz” olma çabası için kendimi çok önceden terk ettiğimi. Ayrı ayrı acının birer parçaları iken, birlikte mutluluğun tam olacağını sandık. Yanıldık. Belki birbirimize yarımdık, ama yarınlarda bir tam olamayacak kadar uzaktık.

Sensizlik de bir dilmiş. İçime sustuğumda öğrendim.

Hayatın bize verdiği en güzel umut, “Yarındır”.serkan ozel sozleri

Gözlerin aşkta bildiğim tek lisandı.

Tut ellerimden ve hiç kimsenin olmadı bir yere gidelim seninle. Hayallerimizi tekrar kurmak için, yarınlara beraber uyanmak için ve gidecek yerimiz kalmadığında birbirimizde kalmak zorunda olduğumuz için. Kimseler de olmasın yanımızda. Kahvemiz hep iki kişilik olsun, beraber uyuyalım, bir kitabın bir kelimesinde yine sadece ikimiz buluşalım. Ya da ne bileyim, hiç ayrılmayalım işte. Ayrılırsak, ben tek başıma hayatın ağırlığını kaldıramam. Bir başkasını, seni sevdiğim gibi sevemem. Unutmak desen, onu hiç beceremem. Ayrılmayalım işte. Ben, senden öteye gidemem.serkan ozel ask sozleri

Şimdi nerede bir rüzgâr esse… Sus diyorum, sus. Onun yokluğuyla üşütme. Ne vakit yağmur damlası yüzüme değse… Yağma diyorum, yağma. Onun için akan gözlerimdeki yaşlara, değme. Akrebin ne zaman yelkovanı kovaladığını görsem… Geç diyorum, geç. Onun için zaman çok geç. Ve ne zaman bir çift sevgili görsem… Geç diyorum, onu sevmekten vazgeç.

Mutluluk bir espriydi. Ve biz hiç gülmedik.

4.14/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺