Seren Şirince Sözleri

İlişki Durumu: Karışık Dizisindeki Ayşegül Kimdir, Seren Şirince’nin Boyu Hakkındaki Sözleri, Seren Şirince’nin Oynadığı Diziler ve Filmler, Seren Şirince’nin Boyu, Seren Şirince’nin Yaşı, Seren Şirince’nin Özlü Sözleri, Seren Şirince’nin Söylediği Sözler, Seren Şirince’nin Kilosu, Seren Şirince’nin Resimleri, İlişki Durumu Karışık Dizisi Ayşegül Sözleri, Seren Şirince’nin İlişki Durumu: Karışık Dizisi Hakkındaki Sözleri.

Bu yazımızda Show Tv’de yayınlanan İlişki Durumu: Karışık dizisindeki canlandırdığı Ayşegül Dinç Tekin karakteri ile bir anda Türkiye’nin en merak edilen isimlerinden biri olan Seren Şirince’nin sözlerine yer vereceğiz. Seren Şirince’nin sözlerine yer vermeden önce kısaca Seren Şirince kimdir tanıyalım.

Seren Şirince 1 Ocak 1988 tarihinde doğdu. Küçük yaştan tiyatro ile ilgilenen oyuncu, Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adındaki dizilerde rol almıştır.

Ayrıca Eti Benim O reklamında sevgililer günü temasında rol almıştır.

Özellike İlişki Durumu: Karışık adlı dizide canlandırdığı Ayşegül Dinç Tekin rolü ile başrol oynaması üzerine büyük bir ilgi görmüştür.

Seren Şirince’nin boyu 1,55 metre,  kilosu ise 45 kilogramdır.

Seren Şirince hakkında verdiğimiz kısa bilgiden sonra şimdi Seren Şirince’nin sözlerine yer veriyoruz.

Seren Şirince’nin sözleri:

Kısasın diyenlere gülüyorum.

Doğru dizide, doğru zamanda başrol oynadığımı düşünüyorum.  İlişki Durumu: Karışık adlı dizideki canlandırdığı Ayşegül karakteri hakkında.

İnsanlar en çok boyum hakkında spekülasyon yapıyor.Seren sirince kimdir sozleri

Benim boyum sosyal paylaşım sitelerinde yazıldığı gibi 169 cm değil 155 cm ve kilom da 45 kilogramdır.

Sürekli kendimle çeliştiğimi söyleyebilirim.

En büyük hayallerimden biri sinema filminde oynamaktır.

4.25/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺