Seni Bana Yazmışlar-Nejla Arslan Kurt

Seni Bana Yazmışlar Kitabının Yazarı Kimdir, Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar Kitabının Konusu, Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar Kitabının Özeti, Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar Kitabından Sözler, Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar Kitabı Hakkında.

Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar kitabı Hayat Yayıncılık’tan çıktı.

Hayat Yayıncılık tarafından yayımlanan Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar kitabı 272 sayfadan oluşmaktadır.

Nejla Arslan Kurt’un Seni Bana Yazmışlar kitabından alıntılar:

Bir tarafta Umut… Daha çocuk yaşta annesiz ve babasız kalarak teyzesinin yanında büyümüş, yetim ve öksüz kaldığı yetmezmiş gibi bir de bu ailenin sorumluluğunu üzerine almış yağız bir delikanlı.

Diğer tarafta Sıla… Genç yaşta yetim kalarak, annesiyle hayata tutunmaya çalışan genç ve güzel bir kız. Bu iki genç insanın yolu, çok erken yaşlarda hiç de istemedikleri şartlarda kesişir.

Her ne kadar geleneksel aile yapımız uygun görse de modern yaşamın çok da onaylamadığı özel bir durum geleceklerini belirleyecekti.Seni Bana Yazmislar Nejla Arslan Kurt

Gece karanlığında güvercin dallar üzerinde Feryad ile zikrediyor, ben ise uykumdayım. Bu hal beni utandırsın! Eğer Allah’a âşık olsaydım, güvercinden evvel gece ben ağlardım.

Kaderde ne ise odur, etme merak, Uyma kendi nefsine, Hakk’ın emrine bırak. Hz. Mevlana

3.62/5 (34)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.