Senden Yadigar-Ahmet Akif Bulut

Dokuz Yayınları’ndan Çıkan Ahmet Akif Bulut’un Senden Yadigar Kitabı Tüm Kitapçılarda.

Ahmet Akif Bulut’un Senden Yadigar kitabı 2016 yılının Ocak ayında Dokuz Yayınları’ndan çıktı.

Dokuz Yayınlar tarafından yayımlanan Ahmet Akif Bulut’un Senden Yadigar kitabının sayfa sayısı 176’dır.

Ahmet Akif Bulut’un Senden Yadigar kitabından alıntılar:

Aşk en çok yalnızken yaşanır.

Güven eksikliğinden yıkılan hayallerimiz var bizim. Yeni bir yola çıkmaya cesaret edemediğimiz maskeli yüzler. Şimdiki insanlar hep karakter yetersizliği, yeni tanışılan bir başkasının eskidiydi. Ya kıymet bilemedi ya da kıymeti bilinmedi diye gitti.

Herkes aynı değil, bırak geçmişle yaşamayı. Sadece bir şans ver kalbine, ne kaybedeceksin ki. Acıları mesken edinen kalbin mi incinecek, daha ne kadar incinebilecek?

Hep acı çekmek için yaratılmış olamayız. Unutma! Herkes aynı değil, bu yüzden kimse göründüğü gibi değil. Sadece bakma, gör istiyorum. Sevgiye inanmayan kalbine, aşkı öğretmek istiyorum.

Çok sevil adamım. Hep mutlu ol. Seni hak edecek birini bul ve bu şiirler ziyan olup canımı yakmak yerine, gülücük sebebi olsun sevdiğinin.

Çabuk gel. Bu gidenler seni özlettiriyor. Gelenler de pek kıymet bilmiyor. Çabuk gel.

Seni seveni unutursun anlarım da, seni unutanı hala nasıl seversin?

Bu vebalı yokluğunun hiç bir tedavisi yok. Hastalığımın sebebini umutsuzca bekledim. Yalnızlıktan şikâyetçiyken bile, hatıralarındı refakatçim.

Şimdi uzaktan öylece izle beni, pişmanlık umudunu kırmasın. Her sevmeye çalıştığım seni hatırlatsa da,aşk diye seslendiğim sen olmayacaksın.Senden Yadigar Ahmet Akif Bulut

Şimdi ne kaldı arkamda? Böyle bir geçmiş nasıl geçebilir? Gelecek nasıl düşünülebilir? Yeniden mi başlamalıyım hayat denen illete? Ya bu kalp başkasını sevemezse… Beklenen gelmezse, gelen bekleneni vermezse. Anıların dejavusundan bıkmaz mı insan? Söylesene bu acıyla nasıl yaşayabilir insan? Yaşayamaz ki.

Çok tuhaf değil mi? Hoşçakal derken bile kalmanı istiyorum.

4.17/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺