Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu-Barbara Wallace

Barbara Wallace’nin Türkiye’de Çok Satan Kitabı; Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu

Aşk romanlarının yazarı Barbara Wallace’nin özgün adı Weekend Agreement olan Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu romanı 2015 yılında Nemesis Kitap etiketi ile Türkçe olarak yayımlandı.

Nemesis Kitap’tan çıkan Barbara Wallace’nin Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu kitabının Türkçe çevirisini Güney Becerikli yapmıştır.

Güney Becerikli’nin çevirisi ile Türkçeleştirilen Barbara Wallace’nin Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu adlı aşk romanının sayfa sayısı ise 280’dir.

Milyarder iş adamı Daniel Moretti’nin hayatında birçok kadın olmuştur. Başarılı, güzel ve popüler kadınlar… Ancak hiçbiri, Daniel için tek gecelik ilişki olmaktan ileri gidememiş, onun kalbinin sahibi olmamıştır. Çünkü Daniel için tek bir kural vardır: Bir kadına asla güvenme!

Tarih Profesörü Charlotte Doherty, geçmişi ve annesiyle arasındaki tek bağ olan aile çiftliğine her şeyden fazla bağlıdır. Kardeşi Michael çiftliği kendisinden habersiz Daniel’a sattığında ise onu geri alabilmek için tüm yolları denemeye karar verir. Charlotte çiftliği geri alma konusunda Moretti’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamıştır çünkü Daniel sadece kendi kurallarıyla oynayan ve sahip olduklarından kolay vazgeçmeyen bir adamdır. Charlotte’ın hüzünle bakan gözleri bile bunu değiştiremeyecektir. Ancak Daniel’ın hafta sonu katılması gereken bir parti vardır ve başta annesi olmak üzere herkes onu kolunda sevgilisiyle beklemektedir. Daniel, çiftliği karşılığında hafta sonu için sevgilisi rolü oynamasını Charlotte’a teklif ettiğinde, buna en az genç kadın kadar şaşırır.

Charlotte’ın çiftliğini geri almaya, Daniel’ın ise bir sevgiliye ihtiyacı vardır. İkisinin de yararına olacak bu anlaşmanın kuralları ise basittir:

İkisi için bir hafta sonu… Yakınlaşmak yok… Bağlanmak yok…

Barbara Wallace’nin Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu kitabından alıntılar:Sen Ben ve Bir Hafta Sonu Barbara Wallace

Vivian konuşuyordu ama Daniel dinlemiyordu. Bunun yerine gözlerini kapatmıştı ve kıyıya vuran dalgaları hayal ediyordu. Sadece bir kereliğine, kendinden herhangi bir şey istemeyen bir kadınla tanışmak istiyordu. Sadece bir kereliğine, bir kadının gözlerine bakıp samimiyet görmek istiyordu.

Ancak gerçek dünyada, randevularını sözleşme ile yapması gerekiyordu. Çünkü gerçek dünyada romantizm, daha iyi kıyafetlerle yapılan ticari işten başka bir şey değildi. Ve ahlaki anlaşmalar da buna dahildi.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺