Selçuk İnan Sözleri

Selçuk İnan’ın En Güzel Resimli Sözleri, Selçuk İnan’ın Unutulmaz Sözleri, Selçuk İnan’ın Hakemlerle İlgili Sözleri, Selçuk İnan’ın Özlü Sözleri, Selçuk İnan’ın Galatasaray Fatih Terim, Mourinho ve Zinedine Zidane İle İlgili Sözleri.

Galatasaray’da futbol oynayan milli futbolcu Selçuk İnan’ın sözleri:

Beni herkes iyi biliyor. Hayatımda hiç hakem hakkında konuşmadım. Yine hakemler hakkında konuşmayacağım ama hakem hakkında konuşacağım. Hayatımda kimseye kötü yaklaşımda bulunmadım. Bu sezon 3 cezamı da bu hakem yüzünden aldım. Kötü niyet hissettiğim için Mete Kalkavan hakkında konuşuyorum. Bu sezon gördüğüm kırmızı kart pozisyonunda da benimle iletişimi çok kötüydü. Biz hakemlerimizi seviyoruz, saygısızlık yapmıyoruz ama onlardan da saygı bekliyoruz. Benimle konuşurken haddini bilecek, söylediğini bilecek. Benimle ilgili problemi olabilir, gıcık olmuştur ama takım arkadaşlarımın ne günahı var. Bazen hakemler hatalarla maçın kaderini etkiler. Bazen de önemli takdir haklarıyla etkilerler, bunu futbol oynayanlar bilir. Bazen sizi ince ince oynatmaz

Belki ukalalık olacak ama bir gün futbolcu olacağımı biliyordum. Futbolcu olmazsan ne olursun diye soranlara Yine futbolcu olurum diye cevap verirdim.

Ancak rüya takım olabilmek için sadece iyi isimler yetmiyor, iyi bir takım olmak gerekiyor.

Benim için özel bir insan, onu çok seviyor saygı duyuyorum. Fatih Terim için.

Beş çocuklu bir ailenin tek erkek çocuğuyum. Babamın benimle ilgili planları vardı. İşleri ilerletip bir gün benim için market açmayı hayal ediyordu. Bu benim aklımın ucundan bile geçmiyordu. Ben o kepenkleri indirip şut çekme derdindeydim. Bakkalın en çok bu yönünü seviyordum.

İstediğin kadar başarılı ol, iyi insan olmak farklıdır.

Zinedine Zidane’a hayranıyım. Onun soğukkanlılığına. Real Madrid’le orada oynayacağımız maça gelseydi, onunla birebir görüşecektim. Sordurmuştum. Ancak, duyunca o da bana imzalı formasını gönderdi. Bu da bana yetti zaten.Selcuk inan resimli ozlu sozleri

Bana göre dünyanın en iyi teknik direktörlerinden ikisi Mourinho ve Fatih Terim.

İnsanlara güveniyorsan ve temiz kalpliysen hedefine ulaşırsın.

Mesut Özil çok çok yetenekli, inanılmaz bir oyuncu. Onunla gurur duyuyorum. İzlemekten zevk alıyorum.

Bazen para pul işleri bir kenarda kalır. Başka sevdalar vardır. Ben kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.