Şekerfare-Şebnem Burcuoğlu

Kocan Kadar Konuş Kitabının Yazarı Şebnem Burcuoğlu’nun Yeni Kitabı Şekerfare

Kocan Kadar Konuş kitabı ile çok satanlar listesine girmiş olan Şebnem Burcuoğlu yeni kitabı Şekerfare ile kitapseverlerle buluştu.

Şebnem Burcuoğlu’nun Şekerfare kitabı Alfa Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

Şebnem Burcuoğlu’nun Şekerfare kitabı Alfa Yayınları’ndan 2016 yılının Nisan ayında piyasaya çıktı.

Alfa Yayınları’ndan çıkan Şebnem Burcuoğlu’nun Şekerfare kitabı 235 sayfadan oluşmaktadır.

Şebnem Burcuoğlu’nun Şekerfare kitabından alıntılar:

Mevcut hayatından içi şişenler, ünlü ve zengin olup yırtmak isteyenler, hedefi hızlıca 12’den vurmayı kafaya koyanlar, sizleri buraya alalım lütfen!

Kocan Kadar Konuş ve Kocan Kadar Konuş Diriliş romanlarının yazarı Şebnem Burcuoğlu, ilkbaharı Alfa Yayınları’ndan çıkan yeni romanı Şekerfare ile selamlıyor!

Merhaba, ben Şükran Tanay. İsmim tanıdık geldi mi? Gelmedi tabii, nereden gelecek. Hafızanızı hiç boşuna zorlamayın, beni tanımıyorsunuz. Ben de ünlü ve zengin olma hayaliyle yırtmaya çalışıp yırtamayan milyonlarca insandan biriyim sadece.

Her şey Şekerfare isimli hikâyemi bir film şirketine sattığım gün başladı. Düşünsenize, yazdıklarım film olacak, ben de ünlü olup çılgın gibi para kazanacaktım. sekerpare sebnem BurcuogluBoğazdaki yalıma gelen misafirlere ‘’Çok rutubet oluyor’’ diye yalandan söylenip gittiklerinde verandada göbek atacaktım. Yengeç yiyip şampanya içecek, paparazziye yakalanırsam menajerimi arayıp fotoğrafları ellerinden aldıracaktım.

Hayaller Kim Kardashian, gerçekler Şükran Nanay. O pırıl pırıl görünen film dünyasında başıma gelmedik şey kalmayınca Şekerfare isimli bir kitap yazıp yaşadıklarımı bir bir anlatayım dedim. Hem belki bu sefer kitaptan yırtarım, kim bilir?

2/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.