Scarlett Johansson Sözleri

Yenilmezler: Ultron Çağı, Hayalet Dünyası, Bir Konuşabilse, Prestij, İnci Küpeli Kız, Atlara Fısıldayan Adam Filmleri İle Tanıdığımız Scarlett Johansson’ın Söylediği Sözler.

22 Kasım 1984 Amerika Birleşik Devletleri doğumlu Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu Scarlett Johansson’un sözlerini bu yazımızda paylaşacağız.

Altın Küre Adaylığı bulunan ve BAFTA ödülü sahibi 1,60 cm boyundaki güzel oyuncu Scarlett Johansson’un sözleri haberlerde olsun özellikle magazin dünyasında olsun oldukça geniş yer bulmakta.

Hollywood’un güzel kadın oyuncularından Scarlett Johansson’ın sözleri:

Hiçbir zaman baştan çıkaran kadın rollerinin peşinden gitmedim.

”Bir Konuşabilse” filmindeki rolüm seksi değildi. Bu sektördeki çoğu kadın gibi hepimiz kolaylıkla aynı damgayı yiyebiliyoruz. Belki de yuvarlak hatlarım buna neden olmuştur.

Kameralar arkasında, çok az kadın büyük bütçeli filmler yazıyor ve yönetiyor. Delilik derecesinde dengesizlik var. Bu çok adaletsiz bir düzen bu. Çoğu zaman kadınlar hızla solan bir çiçek muamelesi görüyor. Erkeklerse her geçen yıl güzelleşen bir palmiye gibi görülüyor. Bunu artık kimse izlemek istemiyor. Hollywood’da cinsiyet ayrımcılığı yapıldığı savunan röportajı.

En seksi olmak gibi bir derdim yok.

Başarı peşinde koşarken ailenle zaman geçirememek çok büyük bir stres. Her yıl bir film çekebileceğim, işimi yapabileceğim ve aynı zamanda aile kurabileceğim bir dünya olmalı. Bencilce her şeye sahip olmak istiyorum.Scarlett Johansson Sozleri

Fedakarlık yapmak zorunda olduğumu biliyorum. Erkek aktörlerin böyle bir derdi yok. Eğer bir erkekseniz, 8 çocuğunuz olsa bile hala kadınların hayallerini süsleyebilirsiniz.

Çocukken oyuncu seçmelerine katılırdım.

Bana göre 20’lerinin başındaki kadın oyuncular için harika roller var piyasada.

2.8/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.