Sana Soyundum-Sylvia Day

Sylvia Day’in En Çok Satan Kitapları, Sana Soyundum Romanının Yazarı Kimdir, Crossfire Romanı, Sylvia Day’in En İyi Kitapları, Sylvia Day’in En İyi Romanları, Entwined With You Sözleri, Entwined With You Romanı, Sylvia Day’in Sana Soyundum Romanının Konusu, Sylvia Day’in Sana Soyundum Romanının Özeti.

Eva’nın New York’a yerleşir ve yeni iş bulur. İş yerini önceden görmek için gider ve yakışıklı Gideon Cross’u görü görmez etkilenir. Olaylardan bundan sonra başlar. Crossfire Serisi 1. Kitabı orijinal adı ‘’Bared to You’’ Türkçeye Sana Soyundum olarak çevrilmiştir. Serinin yayınlanan ilk üç kitabı şunlardır; Serinin birinci kitabı Sana Soyundum, serininin ikinci kitabı orijinal adı Reflected in You olan Sende Kendimi Buldum ve serinin üçüncü kitabı orijinal adı Entwined With You olan Sana Bağlandım.

Sylvia Day’in çok satanlar listesinde uzun süre kalan Sana Soyundum kitabından alıntılar:

Ben seni hep gördüm meleğim. Beni bulduğun andan beri, senden başka bir şey görmedi gözüm.

Yalnızca bir iki kadeh şarap. Happy hour’a. takılır, sekiz olmadan da eve döneriz.

Yüzünde nasıl bir ifade olursa olsun her zaman göz kamaştırıcıydı Cary.

Dışarıya adım attığım anda Manhattan’ın kokuları ve sesleri beni sarıp sarmaladı, keşfetmeye davet etti. San Diego’daki eski evimden kalkıp buraya taşınarak yalnızca ülkenin öbür ucuna değil, başka bir dünyaya gelmiştim sanki. Bu iki büyük metropolden biri kendi halinde ve nefsine düşkün bir tembelken, diğeri deli gibi enerjik ve hayat doluydu. Hayallerimde kendimi Brooklyn’de asansörsüz bir binada yaşarken canlandırıyordum ama söz dinleyen bir evlat olarak kendimi Manhattan’ın Yukarı Batı Yakası’nda buluvermiştim. Cary olmasa, aylık kirası birçok insanın bir yıllık gelirine denk olan bu koca apartman dairesinde kendimi çok yalnız hissederdim.

Şehirlerine duydukları sevgiyi, üzerlerinde en sevdikleri ayakkabıları gibi kolay ve rahat taşıyan gerçek New York’lular bütün bunların arasından istiflerini bozmadan geçiyorlardı. Kaldırımlardaki çukurlardan ve havalandırma deliklerinden yükselen buharı romantik bir keyifle seyretmedikleri gibi, aşağıdan kükreyerek geçen metro ayaklarımızın altındaki zemini titrettiğinde ben şapşalca sırıtıp ayak parmaklarımı kasarken onlar gözlerini bile kırpmıyorlardı. New York yepyeni bir aşktı benim için. Ayaklarım yerden kesilmişti ve bu her halimden belliydi.

Dudaklarım kurumuştu, yanıt vermeden önce dilimle ıslattım onları, ”iyiyim.”

Doğal bir zarafetin var, Eva. Azıcık bir eğitimle tam bir dövüşçü olursun. New York gibi bir şehirde insanın kendini savunmayı bilmesi şart.sana soyundum sylvia day

Bileklerimi bırakıp yüzümü avuçlarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı. Pantolonuna uzanıp gizli fermuara ulaşabilmek için iki düğmeyi açtım.

New York’un en gözde bekârı, Cross Holding’in varisi Gideon Cross -namı diğer Bay Gizemli ve Tehlikeli- Eva’nın karşısına çıktığında genç kadının yapabileceği tek bir şey vardı: Tüm bedeni ve ruhuyla ona teslim olmak.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺