Sana Aşık Değilim-Vefa Enver

Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim Romanını Oku, Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim Kitabından Sözler, Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim Romanından Sözler, Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim Romanının Konusu, Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim Romanından Alıntılar.

Bunu Sen İstedin adlı kitabın yazarı Vefa Enver’in Sana Aşık Değilim adlı kitabından alıntılar:

Aşk ile nefret arasındaki çizgi hiç bu kadar ince olmamıştı.

Kenan geçmişteki bir hesaplaşmayı sonlandırmak için her nefesinde intikam hırsıyla bilenmiş bir erkektir. Sonunda amacına ulaştığında yıktığı başka hayatlar da olacaktır. Lal küçük dünyasında büyük hayalleri olan masum bir kız çocuğudur. Babasının ani ölümü ile her şeyini kaybeder ve ülkesini terk etmek zorunda kalır. Ama bir gün geri dönüp babasının katilinden intikam alacağına dair yemin eder.

Yıllar sonra Kenan, büyüleyici güzellikte genç bir kadın olarak karşısına çıkan Lal’e gördüğü an vurulur. Ancak onun kim olduğuna dair en ufak bir fikri bile yoktur.

Kalpleri kin ve öfke ile dolu bu ikilinin planlarına dâhil etmedikleri, hayatlarında olmasına ihtimal vermedikleri tek bir şey vardır. Aşk.

Geçmişin karanlık gölgeleri ile yüzleşirken, hangisinin daha güçlü olduğuna karar vermek zorunda kalırlar. Aşk mı, nefret mi?

Ah, doğru ya, çalışmak senin itibarını zedeler. Sen parayı daha kolay yollardan elde etmeyi tercih edersin.sana asik degilim vefa enver

Yalnız kalıp düşünmek istiyordu. İşlediği günahlara bir yenisi daha eklenmişti. Artık ne hesabını tutuyor, ne de yaptıklarını hatırlıyordu. Tek bildiği arınmaya ihtiyaç duyduğuydu. Her büyük günahın ardından yaptığı gibi, uzaklaşıp kafasını, ruhunu dinlendirmek istiyordu. Çirkinliklerin bir şey ifade etmediği o yere gitmek ve tüm bunlar hiç yaşanmamış gibi hayatın güzelliklerini içine çekmek, iliklerine kadar iyilikle dolmak istiyordu.

2.55/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.