Samuel Eto Sözleri

Dünyaca Ünlü Kamerunlu Futbolcu Samuel Eto’o nun Söylediği Sözler.

Real Madrid, Barcelona, İnter, Chelsea gibi dünya kulüplerinde giymiş olan forvet mevkiinde oynayan Kamerunlu futbolcunun söylemiş olduğu sözleri bu yazımızda paylaşacağız.

Antalyaspor’da forma giymekte olan Samuel Eto’nun Sözleri:

Gol atacağıma söz veremem. Fakat beyaz bir adam gibi yaşayabilmek için siyah bir adam gibi koşacağım.

Çok büyük hocalarla çalıştım ama Mourinho gibi başka bir karakter yok. O etrafınızdayken asla sıkılmazsınız ve ondan 1 tane var.

Takım olarak zaman zaman istediğimiz şeyleri yapamadık. Ancak ben takımıma Antalya’ya her zaman inandım. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Zarif bir galibiyet aldık. Antalyaspor’un Trabzonspor’u 7-0 yenmesi üzerine söylediği söz.

Başkanımız kendisine teklifte bulundu. Ben de kendisiyle konuştum. Gelmesini çok istiyorum. Antalya’yı tesislerin kalitesini, stadı kendisine anlattım. Barcelona’da beraber güzel başarılara imza atmıştık. Kendisini burada görmek istiyorum. Gelecek sezonu onunla birlikte kazanmak istiyorum. Antalyaspor’un Ronaldinho ile transfer görüşmeleri yapması üzerine söylediği söz.

Antonio Conte gibi harika bir menajerin benim tavsiyeme ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Dünya futbolunun en iyilerinden olduğunu zaten gösterdi. Aynı şekilde devam etmesi kazanmak için yeterli olacaktır.

Fenerbahçe beni çok çok uzun süre önce istemişti. İki defa Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kapısından döndüm. Ama en yakını Beşiktaş’tı. Çok yakın zamanda geliyordum, olmadı.

Sneijder biraz deli, ama dünyanın en iyi oyuncularından biri. Podolski için çok mutluyum. Zorlu bir dönemden sonra goller atıyor, asistler yapıyor.

Hayalim Cumhurbaşkanı Erdoğan ile futbol oynamaktır.Samuel Eto resimli sozleri

Ben içki kullanmıyorum, sigara da kullanmıyorum. Gençliğimde bazı dönemlerde diskoteklerde dans etmişliğim vardır, sadece bu kadar.

Messi. Gelişimini yakından izledim. Onunla oynadım… Daha doğrusu o benimle oynadı. Altın Top Ödülü’ne gittiğimde Neymar’a da söyledim. Eğer böyle giderse dünyanın en iyisi olacak. Ronaldo mu, Messi mi? sorusu üzerine verdiği cevap.

3.67/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.