Şamil Tayyar Sözleri

Şamil Tayyar’ın Siyaset Sözleri, Şamil Tayyar’ın Abdullah Gül Hakkındaki Sözleri, Şamil Tayyar’ın Süleyman Demirel Hakkındaki Sözleri, Şamil Tayyar’ın Siyasi Sözleri, Şamil Tayyar’ın Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, Şamil Tayyar’ın Spor Sözleri, Şamil Tayyar’ın Ergenekon Hakkındaki Sözleri, Şamil Tayyar’ın 17 Aralık İle İlgili Sözleri, Şamil Tayyar’ın Abdüllatif Şener Hakkındaki Sözleri, Şamil Tayyar’ın Haşim Kılıç İle İlgili Sözleri.

Gazeteci, yazar ve milletvekili Şamil Tayyar’ın sözleri:

Haşim Kılıç Abdüllatif Şenerleşti, artık o da tarihin çöplüğündedir.

Ergenekon, daha Ak Parti kurulmadan önce başlamış bir süreç.

17 Aralık Operasyonu hükümete karşı bir darbe girişimidir.

Bu parti sizi Dışişleri Bakanı yaptı, Başbakan yaptı, Cumhurbaşkanı yaptı. Daha ne yapsın? Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında.samil tayyar sozleri

Biz yeni Türkiye’yi konuşurken Sayın Gül’ün ikbalini konuşuyoruz ya. Ne kadar zûl bir durumdur ya, Allah aşkına. Ne oldu ya? Yani 7 yıl bu ülkede cumhurbaşkanlığı yaptı, başbakan yaptı. Bizim hafızamızda önemli bir yeri var. Bakın Demirel örneğini verdim. Eğer Sayın Gül, şu ana kadar oluşturduğu siyasi mirasa ihanet ederse, sonu Demirel gibi olur. Çok açık söylüyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında.

Ben Fenerbahçe’liyim.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺