Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun-Yaşar Nuri Öztürk

Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Kitabının Yazarı Kimdir, Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Kitabını Oku, Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Kitabının Konusu, Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Kitabının Özeti, Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun Kitabı Hakkında.

Yeni Boyut Yayıncılık tarafından yayımlanan Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun kitabı 336 sayfadan oluşmaktadır.

Yaşar Nuri Öztürk’ün Saltanat Dinciliğinin Öncüsü Firavun kitabından alıntılar:

Kur’an’da 74 kez geçen firavun sözcüğü hem özel isim hem de cins ismi olarak alınmalıdır. Özel isim olarak anıldığında, Hz. Musa’nın tebliğine zulüm ve dehşetle karşı çıkan azgın despot bir diktatörü ifade eder. Cins ismi olarak anıldığında ise bütün firavun ruhlu despotların ortak adı olur.

Firavun, geleneğe karşı çıkan uyarıcılara zulmeden tâğutların sembol ismidir.

‘Firavun’ adlı bu kitap, hem bir anahtar kitaptır hem de bir tamamlayıcı kitaptır. Bu kitaptan layıkıyla yararlanmak için ‘Lanetlenen Soy’ ve ‘Kötülük Toplumu’ kitaplarımı da el altında bulundurmakta yarar vardır.firavun kitabi yasar nuri ozturk

Faili veya azmettiricisi olduğu lanetlik suçlarla bir kötülük toplumuna dönüşen ve özellikle son on yıldır bu lanetlik suçlarının cezasını ödeme sürecine giren Türk halkının, Kur’an laboratuvarından süzüp reçeteleştirerek önüne koyduğumuz bu kılavuz kitaplardan gereğince yararlanmasını umuyor, Ra’d suresi 11. ayete uygun olarak kesilen ceza faturasının artık ödenmiş sayılmasını temenni ediyorum.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.