Şahane Hatalar Talih Kuşu-Heather Mcelhatton

Kendi Maceranı Kendin Yarat! Tek Başlangıç Sayısız Farklı Son! Şahane Hatalar Serisinin İkinci Kitabı Talih Kuşu Çıktı.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar Talih Kuşu romanını okurken eğlenecek, seçimlerinizin sonucuna göre devam sonlar.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar Serisinin ilk kitabı Şahane Hatalar kitabı yayınlandığı tüm ülkede büyük beğeni toplamıştır. Şahane Hatalar Serisinin ikinci kitabı Şahane Hatalar Talih Kuşu kitabı da büyük beğeni topladı.

Şahane Hatalar Serisinin ilk kitabı Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar kitabını Şahane Hatalar-Heather Mcelhatton sayfasında sitemizde bulabilirsiniz.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar 2 Talih Kuşu kitabı ülkemizde April Yayıncılık tarafından yayımlanmıştır. Türkçe çevirisini Dilek Berilgen Cenkciler’in yaptığı Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar 2 Talih Kuşu kitabı 632 sayfadan oluşmaktadır.

Şahane Hatalar serisi hızlanarak devam ediyor; Bu kez başınıza yirmi iki milyon değerinde talih kuşu konuyor. Heyecan dozu artırılmış seçimler, eşsiz bilgiler, gizemli karakterler, sürpriz finaller. İkinci kitapta hatalar daha eğlenceli, sonlar daha şahane. Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir. Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar kitabından alıntılar:

Büyük çekilişten yirmi iki milyon dolar kazanıyorsunuz. Yıllardır aynı numaraları oynuyorsunuz ama şu ana kadar hiçbir şey olmayacağından emindiniz, her zaman şanssızlığınıza, kötü talihinize lanet edip, nerde bende o şans diyordunuz, neden hiç güzel şeyler olmadığını merak ediyordunuz. Derken, başınıza talih kuşu konuyor.

Önce telefonunuz çalıyor, sonra kapınız. Piyango görevlisi size devasa boyutta bir çek veriyor. Haber kameraları, televizyon ışıkları… Flaşlar patlıyor ve dünyanız sonsuza dek değişiyor. Artık banka hesabınızda cıvıldayan yirmi iki milyon küçük yeşil kuş var.

Bu çok büyük para ve siz açsınız. Yiyeceğe değil, başka şeylere. Hep yapmak veya almak istediğiniz şeyler vardı ama bir türlü paranız ya da zamanınız olmadı. Daha dolambaçsız yollar isterdiniz, daha iyi yolcular, daha az rötar. Hep hayal ettiğiniz ve bugüne kadar kalbinizin küçük yağlı bekleme odasında buz kadar parlak bir şekilde oturan bir şey var: Ertelenen ve neredeyse ölmüş olan -ama daha tam olarak değil- rüyalarınız.

Artık yapabilirsiniz. Faturaları ödeyebilirsiniz, borçlarınızı kapatabilirsiniz, çeşitli felaketler yaşayan arkadaşlarınıza ve ailenize yardım edebilirsiniz. Artık hayal kurabilirsiniz. Paranız var. Hazırsınız.sahane Hatalar Talih Kusu Heather Mcelhatton

Sarsılmaz durumdasınız. Özgürsünüz. Peki, düzenli olarak çalıştığınız işi bırakmalı mısınız? Yaptığınız işi seviyorsunuz, İyi para veriyorlar ve epey ilerlediniz, fakat artık ayrılabilirsiniz. Maddi açıdan güvendesiniz. Para ninni gibi kalbinize, beyninize doluyor. Kafanızda sakinleştirici sözler dolaşıyor, koro tekrar ediyor: Güvendesin. Güvendesin. Güvendesin.

İşinizden ayrılacaksanız, 2. Bölüme gidiniz (Sayfa 9)

İşinize devam edecekseniz, 3. Bölüme gidiniz (Sayfa 12)

2/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.