Şahane Hatalar-Heather Mcelhatton

Şahane Hatalar Serisinin İlk Kitabı Şahane Hatalar April Yayıncılık Etiketi İle Raflarda Yerini Aldı.

Heather Mcelhatton’un özgün adı Pretty Little Mistakes olan Şahane Hatalar kitabı yayınlandığı birçok ülkede çok satan kitaplar listesinde yer almıştır.

Heather Mcelhatton’un 2007 yılında yayımlanan macera türündeki kitabı Şahane Hatalar romanı oldukça ilginç bir kitaptır. Kitabın okuyucusu esas kahraman olup birçok olası sonuç vardır. Olası sonuçların yüzde 50’si iyi yüzde 50’si kötü sonuçtur.

Sonuçların iyi veya kötü olmasına tamamen okuyucunun verdiği kararlar etki eder. Kitap içerisinde 150’den fazla son vardır. Şahane Hatalar kitabı sonunu okuyucunun yani sizin belirlediğiniz türden bir kitap. Size iki seçenek sunuluyor ve vereceğiniz kararlar ile sonu siz belirliyorsunuz.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar kitabı Türkiye’de 2011 yılında April Yayıncılık etiketi ile piyasaya çıktı.

April Yayıncılık tarafından yayımlanan Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar kitabının Türkçe çevirisini Dilek Berilgen Cenkciler yapmıştır.

Dilek Berilgen Cenkciler tarafından Türkçe çevirisi yapılan Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar romanının sayfa sayısı 640’dır.

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Elinizdeki romanın kahramanı sizsiniz!

Bu şahane roman size yepyeni dünyalar sunuyor: Siz okudukça dönen, şoklar ve mucizelerle dolu dünyalar!

Köşkün biricik efendisi mi olacaksınız, nehir kenarında yaşayan bir evsiz mi?

Hayatınızın aşkıyla sonsuza dek mutlu ve sakin bir hayatınız mı olsun, yoksa zirvede tek başına bir bilim insanı olarak mı öleceksiniz?

Japonya’da Zen rahibinin yanında mı bitecek öykünüz, New York’da bir karavanda mı?

Kader mi hayatımızı yönlendiriyor yoksa yaptığımız tercihler mi?

Gerçek hayatta geçmişinizi değiştiremezsiniz ama Şahane Hatalar’da imkânsız diye bir şey yok!

Yine de küçük bir uyarı, seçimlerinizi dikkatli yapın.

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar Kitabına Yapılan Yorumlar:

Tıpkı hayatın kendisi gibi, ne zaman ne olacağını asla tahmin edemeyeceğiniz, dopdolu bir kitap. Forbes

Uyuşturucu, tecavüz, patlama, sevgi, aşk, huzur. Duygulu anlatım, kapkara mizah. Publishers Weekly

Raydan çıkmaya hazır mısınız? NY Times

Başroldesiniz, hakkını verin. Newsweek

Heather Mcelhatton’un Şahane Hatalar kitabından alıntılar:

Mezun oluyorsunuz. Hayatınızın bilmediğiniz bir dönemine son sürat koşuyorsunuz. Arkadaşlarınızın her biri farklı yönlere dağılacak. Bazıları üniversiteye gidecek, bazıları çalışmaya başlayacak, bazıları da ebeveynlerinin bodrum katına yerleşip, esrar içip televizyon izleyecek. Gördüğünü üzere iki seçeneğiniz var. Ya üniversiteye gidip akademide ilerleyeceksiniz ya da biraz ara verip, yolculuğa çıkacaksınız…sahane Hatalar Heather Mcelhatton

Aslında düşününce, kızmak için iyi bir bahanesi vardı hep.

Gitme zamanı geldi! Peki, nereye? Avrupa’yı görmek istemiştiniz hep: Taş binaları, Rönesans resimlerini, bronz tenli adamları, Kaliforniya’ya da gidebilirsiniz. Kaliforniya’da kim eğlenmez ki?

Kendinizi sanat eğitimine adayıp bu yüzyılın bir sonraki en büyük sanatçısı olabilirsiniz veya kendinizi fen bilimlerine adayıp büyük bir bilim adamı olabilirsiniz. Sahi hangisi olmak istiyorsunuz?

2/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.