Şahane Hatalar Bira ve Kadın-Shawn Harris

Vermiş Olduğumuz Kararlara Göre Farklı Sonları Barındıran Şahane Hatalar Serisinin Üçüncü Kitabı Şahane Hatalar 3 Bira ve Kadın Kitabı Çıktı.

Şahane Hatalar kitabını okuyanlar bilir okuyucu vermiş olduğu kararlar neticesinde farklı bir sayfaya yönlendirilir oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bir kitap.

Shawn Harris’in kaleme aldığı Şahane Hatalar Bira ve Kadın kitabı April Yayıncılık etiketi ile raflarda yerini aldı.

April Yayıncılık tarafından yayımlanan Shawn Harris’in Şahane Hatalar Bira ve Kadın kitabının Türkçe çevirisini Dilek Berilgen Cenkciler yapmıştır.

Dilek Berilgen Cenkciler tarafından Türkçe çevirisi yapılan Shawn Harris’in Şahane Hatalar Bira ve Kadın kitabı 435 sayfadan oluşmaktadır.

Şahane hatalar serisi hız kesmeden sürüyor:

Bu kez bir erkeksiniz.

Etrafınız sayısız kadınla çevrili. Güzel, çirkin, kafa koparan, tehlikeli, masum…

Tek gecelik bir macera ya da ömürlük aşk sadece sizin elinizde.

Üçüncü kitapta hatalar daha seksi, sonlar daha ölümcül.

Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir.

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz: iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Shawn Harris’in Şahane Hatalar Bira ve Kadın kitabından alıntılar:

sahane Hatalar Bira ve Kadin Shawn HarrisNe yapıyorum ben kendime? diye düşünüyorsunuz, eğlenceli bir duşun ardından havluya sarılı şekilde banyo aynasına bakarken.

Veronica, sadece size ait beyaz bir gömlek ve üzerinde ördekler olan küçük sevimli iç çamaşırları ile sizi terk edeli iki ay oluyor.

”Artık BÜYÜMENİN zamanı geldi!” diye bağırmıştı, hızlıca kıyafetlerini kucaklayıp kapıyı gürültüyle çarparken. Dürüst olmak gerekirse, olayı bu kadar büyüten şeyin ne olduğunu anlamamıştınız.

1.5/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺