Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim-Jeff Kinney

Saftirik Gregin Günlüğü Seri Kitapları, Jeff Kinney’in Kitapları, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitabını Oku, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitabının Konusu, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitabının Özeti, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitabınndan Sözler, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitap Alıntıları, Jeff Kinney’in Saftirik Gregin Günlüğü Ah Kalbim Kitabı Hakkında.

Saftirik Greg’in Günlüğü; The New York Times’ın çok satan yazarlarından Jeff Kinney’in tüm dünyada büyük ilgi gören orijinal adı ‘Diary Of A Wimpy Kid’ Türkçe’ye ‘Saftirik Greg’in Günlüğü’ olarak çevrilen kitap serisidir.

Jeffy Kinney’in ‘Saftirik Greg’in Günlüğü’ serisinin devam kitaplarından ”Saftirik Greg’in Günlüğü: Ah Kalbim’ adlı kitabından alıntılar:

Havada aşk kokusu var.

Ama bu Greg Heffley için ne anlama geliyor?Saftirik Gregin Gunlugu Jeff Kinney

Okuldaki Sevgililer Günü dansı, Gregin dünyasını altüst ediyor. Greg bir yandan kendine bir kız arkadaş bulmak için çırpınırken, bir yandan da o büyük gecede yapayalnız kalmaktan korkuyor. En iyi arkadaşı Rowley için de umut yok ama bu bir teselli değil ki!

Birden beklenmedik bir gelişme ile Greg kendine bir dans eşi buluyor ve Rowleyi yalnız bırakıyor. Ama bir gece içinde çok şey değişebilir ve sonunda aşkta kimin kazanacağını asla bilemezsin!

3.35/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.