Ryan Phillippe Sözleri

Ryan Phillippe’nin Resimleri, Ryan Phillippe’nin Hayatı, Ryan Phillippe’nin Paul Walker Hakkındaki Sözleri, Ünlülerin Paul Walker Hakkındaki Sözleri, Ryan Phillippe’nin Paparazziler Hakkındaki Sözleri, Ryan Phillippe’nin Magazin Sözleri, Ryan Phillippe’nin Hayatı, Ryan Phillippe’nin Eski Eşi Kimdir, Ryan Phillippe’nin Söylediği Sözler.

Ryan Phillippe’nin sözlerine yer vermeden önce kısaca Ryan Phillippe kimdir tanıyalım.

Tam adı Matthew Ryan Phillippe olan Amerikalı oyuncu Ryan Phillippe 10 Eylül 1974 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. One Life to Love adlı dizide oynadıktan sonra 90’lı yılların sonunda ünlü oldu. Ryan Phillippe 1999 tarihinde Cruel Intentions’da birlikte rol aldığı Reese Witherspoon evlendi. Bu evlilikten Ava ve Deacon adında iki çocukları olmuştur. Çift 2006 yılında ayrılıp 2007 yılının Ekim ayında ise boşandılar.

Ryan Phillippe’nin sözleri:

Paul iyi bir insandı. Vicdan sahibiydi, Hollywood’a kendini kaptırmamıştı. Bu hayattan daha fazlası olduğunu biliyordu ve öyle yaşadı. Seni tanımak güzeldi kardeş… Paul Walker’ın Ölümü Üzerine.Ryan Phillippe Sozleri

Ne yazık ki Alexis’ten babalığımı kanıtlamak için DNA testi yaptırmasını isteyeceğim.  Ayrıldığı sevgilisi model Alexis Knapp’ten bir bebek beklemesi üzerine.

Özellikle bir paparazzi tarafından çekilmiş bir fotoğraf da yer alıyorsa, yazılanların neredeyse hepsi negatif oluyor. Sanırım bunlardan benim kendimi korumam, kaçmam gerekiyor. Ama sonuçta bunlar benim canımı yakıyor ve bu hiç adil değil.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺