Roy Keane Sözleri

Roy Keane’nin Spor Sözleri, Roy Keane’nin Teknik Direktörlük Sözleri, Roy Keane’nin Alex Ferguson Sözleri, Roy Keane’nin Alex Ferguson Hakkında Sözleri, Roy Keane’nin Alex Ferguson İle İlgili Sözleri, Roy Keane’nin Olay Sözleri, Roy Keane’nin Futbol Sözleri.

Tam adı Roy Maurice Keane olan Manchester United’ın unutulmaz futbolcularından olan İrlandal futbolcu Roy Keane’nin sözleri:

İki büyük teknik direktörle çalıştım ve ilk sıraya Brian Clough’u basit bir nedenle korum. Kariyerimde benim için en önemli şey ne? Brian Clough beni transfer etti. Her şey böyle başladı. İkisi de farklı kişiydi ve ikisi de mükemmeldi. Clough daha samimiydi. Sir Alex Ferguson ise sadece işi düşünüyordu. İnsafsızdı ve samimiyetten uzaktı. Bu onu güçlü yapıyordu. Mesajı aynıydı. Hiç kimse onun takım konuşmaları,  taktikleri veya antrenman metotlarınını sorgulayamazdı. Ben de onların özelliklerini almanın harika olacağını düşündüm ve Clough’un samimiyetini, Ferguson’un insafsızlığını birleştirmeye çalıştım.

Tuvaletteyken, Real Madrid’in eski sportif direktörü Emilio Butragueno aradı ve teklif yaptı. Bundan dolayı minnettarım; ancak bilinmemezliğin yerdiği korkudan dolayı teklifi reddettim. Kendi kendime ‘İspanya’ya git, orada bir yıl yaşadıktan sonra dilini ve kültürünü öğren’ dedim. Ancak olaya olumsuz baktım. İklim, tekrar çalışma gibi nedenlerden dolayı vazgeçtim. Bilinmemezliğin verdiği bir korkuydu.

İyi hazırlanmazsan, kaybetmeye hazır ol.

Deplasmanda taraftarlarımız bir harika; onlara gerçek taraftar diyebiliriz. Fakat iç sahada birkaç içki ve muhtemelen karidesli sandviç alıyorlar ve sahada ne olup bittiğinin farkında değiller.Roy Keane futbol sozleri

Takımda kaptanlık önemli; ancak forma numarası bazen daha önemli olabiliyor.

Fergie insafsız, sadece iş düşünen ve samimiyetsiz biriydi. – Manchester United’ın Efsanevi Teknik Direktörü Sir Alex Ferguson hakkında.-

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺