Ronaldo’nun Hikayesi-Uğur Öner

Cristiano Ronaldo’nun Hayatı, Uğur Öner’in Kitapları, Uğur Öner’in Futbol Yıldızları Kitapları, Cristiano Ronaldo’nun Hayatını Anlatan Kitaplar, Cristiano Ronaldo İle İlgili Kitaplar, Uğur Öner’in Ronaldo’nun Hikayesi Kitabının Özeti, Uğur Öner’in Ronaldo’nun Hikayesi Kitabından Alıntılar, Uğur Öner’in Ronaldo’nun Hikayesi Kitabı Hakkında.

Uğur Öner’in Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından yayımlanan Ronaldo’nun Hikayesi kitabı 2015 yılında raflarda yerini aldı.

Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından yayımlanan Uğur Öner’in Ronaldo’nun Hikayesi 152 sayfadan oluşmaktadır.

Uğur Öner’in Cristiano Ronaldo’nun hayat hikayesini anlattığı Ronaldo’nun Hikayesi kitabından alıntılar:

Cristiano Ronaldo’nun hayatını anlatmak tabii ki bir kitaba sığmaz çünkü o yaşayan bir efsane. Bu kitap onun ibretlik yaşamöyküsüne açılan minik bir pencere sadece. O pencereden içeriye baktığınızda, futbolun prensi Ronaldo’nun hayatından en çarpıcı kesitleri görecek ve belki onun daha önce hiç bilmediğiniz yönlerini öğreneceksiniz. Ronaldonun Hikayesi Ugur onerRonaldo’nun Hikâyesi’nde sıfırdan, adım adım zirveye tırmanan, Portekizli fakir bir ailenin çocuğu olan Ronaldo’nun hırsını, korkularını ve hayallerini gerçekleştirmek için çıktığı yolda karşılaştığı zorlukları okuyacaksınız.

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi’yle birlikte dünyanın en iyi oyuncusu olarak kabul ediliyor ve yılda ortalama 40 milyon avroluk kazancıyla en çok kazanan futbolculardan biri. İşte Cristiano Ronaldo’nun hikâyesi.

2.66/5 (29)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺