Rita Ora Sözleri

Rita Ora’nın Şarkı Sözleri, Rita Ora’nın Resimleri, Rita Ora’nın Özlü Sözleri, Rita Ora’nın Güzel Sözleri, Rita Ora’nın Anlamlı Sözleri, Rita Ora’nın Albüm Sözleri, Rita Ora’nın Instagram Sözleri, Rita Ora’nın Uyuşturucu Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Demi Lovato Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Blue Ivy Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Destiny’s Child Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Calvin Harris Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Moulin Rouge Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Spice Girls Hakkındaki Sözleri, Rita Ora’nın Beyonce Hakkındaki Sözleri.

Tam adı Rita Sahatçiu Ora olan İngilize şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Rita Ora’nın sözleri:

Ayrılıkla çok da harika başa çıkamıyorum.

Bir şey yapacağım zaman doğru yapmak isterim.

Uyanır uyanmaz Instagram’dayım. Tek gözüm açık bir şekilde sayfayı yuvarlıyorum. Instagram benim için bir uyuşturucu gibi.

Dürüst olmak gerekirse Calvin tweet atmasaydı ben de atmazdım. Üç cümle yazabilmek beş günümü aldı. Büyük bir olaydı. Bilemiyorum. Bu endüstride bir ilişki yaşamak zor. İkimiz de çok sıkı çalışıyoruz ve ikimiz de çok planlı programlı değiliz. Ben hep bu durumu reddediyordum, ‘Eğer bir şeyi gerçekten istiyorsan onu yaparsın!’ diyordum. Bir şey yapacağım zaman doğru yapmak isterim. Bu ayrılık bir uyanma çağrısıydı. Calvin Harris’in attığı ayrılık tweeti hakkında.

Blue Ivy’nin gardırobuna hücum etmeyi isterdim!

Eğer sesimi değiştirme imkânım olsaydı Demi Lovato’yu isterdim!

Hayat güzel neden yaşamayı denemiyorsunuz.

Eğer bir meyhanede yaşayabilme şansım olsaydı yaşardım. Eğer Moulin Rouge’da yaşayabilme şansım olsaydı, yaşardım.

Dürüst olmak gerekirse çok doğaldı. Bir anlam ifade etmeseydi böyle bir şey yapmazdım. Yakınımda olan ya da kişisel olarak görüştüğüm insanlarla birlikte çalışmaya karşı değildim. Evde oturuyorduk, o mırıldanmaya başladı, sonra ben de mırıldanmaya başladım ve birlikte mırıldandık. Calvin Harris ile birlikte çalışması hakkında.Rita Ora Sozleri

İnsan olmayan birisiyle tanışmak harikaydı! Ama insanlardı… Çocukluk idolü Spice Girls grubu hakkında.

Destiny’s Child benim en sevdiğim gruptu. Onunla tanıştığımda neredeyse boğuyordum onu ama o çok hoştu bana karşı. Ona uzaylı diyorum sebebini ise ona böyle söylüyorum. Bütün her şeyi nasıl bir kerede yapıyorsun sen ya? İnsan olamazsın. Beyonce ile tanışması hakkında.

3/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺