Resimli Tatar Ramazan Replikleri

Kerim Korcan`ın Sözleri, Kerim Korcan`ın Tatar Ramazan Sözleri, Tatar Ramazan Filminden En Güzel Sözler, Kadir İnanır’ın Replikleri, Kadir İnanır’ın Tatar Ramazan Replikleri, Bülent İnal’ın Replikleri, Bülent İnal’ın Tatar Ramazan Dizisinden Replikler, Kadir İnanır’ın Tatar Ramazan Sözleri, Kadir İnanır’ın Unutulmaz Sözleri, Kadir İnanır’ın Unutulmaz Replikleri, Tatar Ramazan Filminden En Güzel Replikler, Tatar Ramazan’ın Unutulmaz Sözleri, Tatar Ramazan’ın Unutulmaz Replikleri, Tatar Ramazan’ın Taş Kesil Replikleri, Tatar Ramazan’ın Ben Bu Oyunu Bozarım Replikleri, Tatar Ramazan’ın Özlü Sözleri, Tatar Ramazan’ın Resimli Sözleri, Tatar Ramazan’ın Unutulmaz Resimli Replikleri.

Kerim Korcan`ın unutulmaz eserinden aynı isimle sinemaya uyarlanan Tatar Ramazan filminde Tatar Ramazan’ı Kadir İnanır canlandırmıştır. Tatar Ramazan’ın dizi versiyonunda ise Tatar Ramazan’ı Bülent İnal canlandırmıştır.

Sinema versiyonunu Kadir İnanır’ın ve dizi versiyonunda ise Bülent İnal’ın canlandırdığı Tatar Ramazan filminden en güzel replikler:

Resimli Tatar Ramazan SozleriHeeyyyt, taş kesil ulan!… Tatar Ramazan

Tatar Ramazan Resimli SozlerBizim bu yörede çocuk anasından memeyi bıraktığı an beline bıçağı takar. Bıçağı beline koyduğumda elimi kana bulamamaya yemin etmiştim. Sözümde duramadım… Tatar Ramazan

Resimli Tatar Ramazan ReplikBenim adım Tatar Ramazan.Ben bu oyunu bozarım!… Tatar Ramazan

tatar ramazan dizisi replikleriMerhaba yarenler, merhaba felaket arkadaşlarım… Tatar Ramazan

tatar ramazan resimleriVolta cezanın törpüsüdür… Tatar Ramazan  

4/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺