Reklam

Yeni çıkan kitaplarınızın tanıtımına mı ihtiyacınız var, web sitesini tanıtmak mı istiyorsunuz, yeni çıkan bir ürününüzü yeterince tanıtamıyor musunuz ve buna benzer birçok konuda bize reklam verebilirsiniz.

Web sitemiz kitapsozler.com sitesine ait olan Instagram ve twitter hesaplarımıza da bakarak web sitemizin güvenilir bir adres olduğunu anlayabilirsiniz.

Günlük ortalama 5000’den fazla tekil ziyaretçi sayısı ile hizmet veren web sitemize uygun fiyatlarda reklam verebilirsiniz.

Reklam ücretleri geçici bir süre için;

Anasayfa Yer Alan Reklam Fiyatları 468×15 Boyutlarındaki Reklamların Aylık Ücreti: 150 TL
Anasayfa Yer Alan Reklam Fiyatları 468×15 Boyutlarındaki Reklamların Haftalık Ücreti: 40 TL

Anasayfa Yer Alan Reklam Fiyatları 300×250 Boyutlarındaki Reklamların Aylık Ücreti: 120 TL
Anasayfa Yer Alan Reklam Fiyatları 300×250 Boyutlarındaki Reklamların Haftalık Ücreti: 35 TL

Tam Sayfa Reklamların Aylık Fiyatları : 120 TL  ( Manşet Slide Kısmında Reklam Gösterilmez Ayrıca Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )
Tam Sayfa Reklamların Haftalık Fiyatları: 35 TL  ( Manşet Slide Kısmında Reklam Gösterilmez Ayrıca Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )

Sadece Manşet Slide Kısmında Gösterilecek Reklamların Aylık Fiyatları: 200 TL ( Manşet Slide Kısmında Reklam Süresince Gösterilir Ayrıca Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )
Sadece Manşet Slide Kısmında Gösterilecek Reklamların Haftalık Fiyatları: 60 TL ( Manşet Slide Kısmında Reklam Süresince Gösterilir Ayrıca Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )

Anasayfa Yer Alan Reklam 300×250 Boyutlarındaki Reklam ve Aynı Zamanda Manşet Slide Kısmında Gösterilecek Reklamların Aylık Fiyatları: 300 TL (Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )
Anasayfa Yer Alan Reklam 300×250 Boyutlarındaki Reklam ve Aynı Zamanda Manşet Slide Kısmında Gösterilecek Reklamların Haftalık Fiyatları: 70 TL (Tanıtım Yazısı ve Görsel İçerik Size Aittir. )

Reklam Vermek İsteyenler, Herhangi Bir Konu da Görüş Almak İsteyenler Mail Atarak Bize Ulaşabilir.

Mail Adresimiz: kitapsozler@hotmail.com