Reha Beyoğlu Kimdir

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayatının Anlatıldığı Reis Filminde Recep Tayyip Erdoğan’ın Canlandıran Reha Beyoğlu Kimdir Kısaca Tanıyalım.

Reha Beyoğlu’nun Hayatı:

Reha Beyoğlu 1 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul doğumlu Reha Beyoğlu aslen Giresunludur. Giresunlu bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da doğmuştur.

Reha Beyoğlu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nden aldı. Reha Beyoğlu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun olarak üniversite eğitimini tamamladı.

Reha Beyoğlu futbolculuk, mankenlik ve dizi, sinema oyunculuğu yaptı. Reha Beyoğlu gençlik yıllarında bir dönem futbol oynadı. Reha Beyoğlu, Zeytinburnuspor takımının altyapısında lisanslı olarak futbol oynamıştır.

Birçok ünlü filmde rol alan Reha Beyoğlu bir dönem mankenlikte yapmıştır.

Reis Filmi

Reha Beyoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayat hikayesinin anlatıldığı Reis adlı filmde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oynadı. Reis filminde oynadığı Recep Tayyip Erdoğan rolü ile bir anda Reha Beyoğlu’nun tanınırlığı artmaya başladı.

Reha Beyoğlu’nun Oynadığı Filmler ve Diziler:

Reis

Kalori

Umut Yolcuları

Unutulmaz

Akasya Durağı 3. Sezon

Şefkat Tepe 2. Sezon

Geniş Aile 3. Sezon

Zeynep’in Hikayesi

Küçük Kalpler

Atatürk’ün Fedaisi Topal Osman

Kurtlar Vadisi Pusu 6. Sezonreha-beyoglu

Öfke

Rüzgarlı Sokak

Osmanlı’da Derin Devlet

Kabe Yollarında-Doyamadım Muhammed’e

Gerçek Hayat

Balıkçının Karısı

2.8/5 (25)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺