Reese Witherspoon Sözleri

Reese Witherspoon’un Sinema Sözleri, Reese Witherspoon’un Feminist Sözleri, Reese Witherspoon’un Özlü Sözleri, Reese Witherspoon’un Legally Blonde Sözleri, Reese Witherspoon’un Replikleri, Reese Witherspoon’un Oyunculuk Sözleri.

Amerikalı sinema oyuncusu Reese Witherspoon’un sözleri:

Boşanma her koşulda kadınları derinden etkileyen bir durum ve benimki de bu acıyı yaşayan diğer kadınlardan farksız. Kendime küstüm, “Hiçbir erkek çocuklarımı gönülden istemeyecek” dedim. Ama öyle olmadı, geçen Mart’ta yeniden evlendim ve çok iyi bir ağrı kesici almış gibiyim.

Bir kadın hem feminist hem feminen, dişi olabilir; benim gibi. Renkli giyinmeyi, eğlenceli makyajlar yapmayı sevebilir. O film bunu verdi. Ama her koşulda akıllı kadın kazanır, aptal numarası yapan değil. Bu arada 26 yaşında meme kanseri bir kadın Legally Blonde’u defalarca seyretmenin tedavisine katkıda bulunduğunu söyledi.

Babam doktor, annem pediatri profesörü olduğundan sağlık işindekileri iyi anlıyorum. Küçükken akşam yemeklerinde evde doktorlar, bilim adamları olurdu. Hep hastalar konuşulurdu. Bugün de evimde gibiyim.Reese Witherspoon sozleri

Özgürlüğüm sonsuzdu, istediğim işi yaptım. Bunlara sahip olmayan milyonlarca kadın var. Özellikle de şu özgürlük meselesi.

Daha önce hiç böylesine hasta bir adamla aşk sahnesi çekmemiştim.

Çocuklarımın çamur ve hayvanlarla birlikte büyümesini istedim…Kırsal evini seçmesinin nedeni.

Robert bulaşıcı bir hastalık gibi.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺