Rastlantı Yoktur Neden Vardır-Nuray Sayarı

Okurken Kendi Yaşantınızda Bir Şeyler Bulacağınız Türkiye’nin En Önemli Astrologlarından Nuray Sayarı’nın Kişisel Gelişim Kitabı; Rastlantı Yoktur Neden Vardır

Astroloji dünyasının en ünlü burç yorumcularından Nuray Sayarı Rastlantı Yoktur Neden Vardır adlı kitabında kendi deneyimlerinden de kesitler sunmaktadır. Okuyucun kitabı okuduğunda kendi yaşamından izler bulduğu bir eser.

Nuray Sayarı’nın etkileyici ve sürükleyici anlatımı ile Rastlantı Yoktur Neden Vardır ilk kez 1 Mayıs 2013 tarihinde yayımlanmıştır.

Destek Yayınları etiketi ile çıkan Nuray Sayarı’nın Rastlantı Yoktur Neden Vardır kitabı 256 sayfadan oluşmaktadır.

Nuray Sayarı’nın Rastlantı Yoktur Neden Vardır kitabından alıntılar:

‘İstemek’ Vermeseydi
‘Vermek’ İstemezdi
‘İstemek’ sonsuz ve sınırsızdır…

Allah sizin ve bütünün hayrına olan her duanıza ve her çağrınıza muhakkak icabet eder…

‘’İstemek’’ten vazgeçmeyin… Bütüne ait bir parça olduğunuzu unutmayın. Siz de herkes gibi yaratanın yeryüzündeki suretisiniz. Farkında olsanız da olmasanız da, yaratanla her an temas halinde olduğunuzu bilin.

Düşünceleriniz ve duygularınızla yaydığınız kesintisiz enerji dalgaları, sizin hiç farkında bile olmadığınız dualarınızdır.

Her zaman sizin ve bütünün hayrına olmak arzusu içinde niyet edin. Allah’ın yasalarına ve onların kusursuz işleyişine güvenin. Akışa teslim olun. Tevekkül edin.

İstediğiniz hayatı yaşamak için önünüzde dikilip duran tek engel sizsiniz. Kendi önünüzden çekilin. Kendi mucizenizi hayatınıza çekmek için kendinize izin verin…

İhtiyacınız olan bilginin ya da mesajın size nerden ve kimden geleceğini hiçbir zaman bilemezsiniz. Belki o özel mesaj, siz arabanızla seyahat ederken bir reklam panosunda çıkıverir karşınıza, belki doktorda sıra beklerken birinin unuttuğu bir kitabın adında düşüverir önünüze, belki bir filmin aktörü ya da aktrisi sizin için bir replik verir… Bilemezsiniz… Öğrenmeniz gereken mesaj her an her yerden yolunuza çıkabilir…

‘’İhtiyacım olan mesaj acaba ilk uçakla mı gelir, telefonuma kısa mesaj olarak mı düşer, aksakallı biri mi çıkar önüme, rüyamda hurileri mi görürüm, melekler omuzlarımdan inip masama mı otururlar ki?’’ gibi fantastik ihtimaller arayışı içinde olmayın. Siz eğer hazırsanız öğretmeniniz size ulaşmanın en iyi yolunu bulacaktır, hiç kuşkunuz olmasın.

İhtiyaç duyduğunuz ve sorularınıza aradığınız yanıtlarınızı da çözümlerinizi de alternatif yollarınızı, olasılıklarınızı da size bit bir sıralamaya devam eder. Siz evrenin size cömertçe sunduğu mesajlarını göremiyorsanız eğer bu tamamen sizden kaynaklanır.

Gönül ve kalp gözü kapalı olan insanlar evrenle telefonla mesajlaşır gibi mesajlaşmayı beceremezler.

Bilginin size nerden, ne şekilde ve kim aracılığıyla geleceğinin kesin kuralları ve yasaları yoktur.

Evrenin sizinle iletişim kurmak ve konuşmak için tercih ettiği tek bir dil mevcuttur, o da ”enerji”dir.rastlanti-yoktur-neden-vardir-nuray-sayari

Ben bu kitapta dünyanın en ünlü kişisel gelişim öğretmenlerini yanıma alarak sizin için bir kapı aralıyorum şu an… Bundan sonrası sizin özgür seçiminizdir.

Aşkla, bereketle, başarıda ve sağlıkta yolumuzu aydınlatan işaretler.

Bir problem yaşıyorsanız ya da bir arayışın içindeyseniz her şeyden önce o problemi çözmek veya arayışınıza yanıt bulmak yolunda kendinize söz verip niyet ederek ilk adımınızı atın. Niyet etmeden hiçbir şeyi çözümleyemezsiniz.

Evreni rahat bırakın… Onu ihtimallerle sınırlamayın… O sonsuz olanaklarla sizin aydınlanma sürecinizi destekleyecek olan rehberlerinizi karşınıza çıkaracaktır. Ona güvenin…

2.46/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺