Psikopat-Mihri Mavi

Mihri Mavi’nin Psikopat Kitabını Oku, Mihri Mavi’nin Psikopat Romanının Özeti, Mihri Mavi’nin Psikopat Romanının Konusu, Mihri Mavi’nin Psikopat Kitabından Sözler, Mihri Mavi’nin Psikopat Kitabından Alıntılar, Mihri Mavi’nin Psikopat Kitabı Hakkında.

Mihri Mavi’nin Psikopat adlı romanı 2015 yılında Martı Yayınları’ndan çıktı.

Mihri Mavi’nin Martı Yayınları tarafından yayımlanan Psikopat kitabı 512 sayfadır.

Mihri Mavi’nin Psikopat romanından alıntılar:

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı…

Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan! Buket’in hayatı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir’de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara’ya taşınmak zorunda kalır. Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan’ın tüm dikkatini üzerine çeker.Psikopat Mihri Mavi

Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket’e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru adım adım yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar. Tehlike, bir gölge misali Buket’in üzerine çöktüğünde, Kağan’ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?

4.26/5 (245)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.