Priyanka Chopra Sözleri

Priyanka Chopra’nın Söylemiş Olduğu Sözler, Priyanka Chopra’nın Hayatı, Priyanka Chopra’nın Yaşı, Priyanka Chopra’nın Albüm Sözleri, Priyanka Chopra’nın In My City Albümü Hakkındaki Sözleri, Priyanka Chopra’nın Hayatı Hakkındaki Sözleri, Priyanka Chopra’nın Resimleri, Priyanka Chopra’nın Bollywood Sözleri, Priyanka Chopra’nın Sinema Sözleri, Priyanka Chopra’nın Seyahat Hakkındaki Sözleri.

Priyanka Chopra’nın sözlerine yer vermeden önce kısaca Priyanka Chopra’nın hayatından bahsedelim.

Priyanka Chopra, 18 Temmuz 1982 tarihinde Hindistan Bihar’da doğdu. Hint sinema oyuncusu, şarkıcı ve 2000 yılı Dünya Güzellik Yarışması katıldı ve yarışma da birinci oldu. Priyanka Chopra, Bollywood’un en çok kazanan oyuncularından biri ve Hindistan’da en popüler ünlülerden biri haline gelmiştir. Priyanka Chopra, En İyi Kadın Oyuncu dalında Ulusal Film Ödülü ve dört kategoride Filmfare Ödülünü kazanmıştır.

2000 yılında Dünya Güzellik Yarışması’nda birinci olan Hint sineması Bollywood’un güzel yıldızlarından Priyanka Chopra’nın sözleri:

Ben küçükken beceriksiz biriydim ve kendime güvenim azdı.Priyanka Chopra Sozleri

Albümün müzikleri kim olduğumu ve nereden geldiğimi yansıtıyor… ”In My City” albümü hakkında.

Küçükken çok fazla seyahat ettiğim için, farkı kültürleri tanıma fırsatım oldu. Bu durum müziğe olan yaklaşımı değiştirdi. Beni müzik yapmaya ve söz yazmaya teşvik etti.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺