Prens William Sözleri

Lady Diana’nın Oğlunun İsmi Nedir, Prens William’ın Söylediği Sözler, Prens William’ın Özlü Sözleri, Prens William’ın Evlilik Teklifi, Prens William’ın Eşi Kate Middleton İle İlgili Sözleri.

Galler Prensi Charles ve Prensesi Diana Spencer’ın büyük oğlu Galler Prensi ve Cambridge Dükü William yani Prens William’ın sözlerini bu yazımızda paylaşıyoruz.

İngiltere Prensi Charles’dan sonra tahtın ikinci varisi Lady Diana’nın ( Diana Spencer ) oğlu olan Prens William’ın sözleri:

Bu yüzük benim için çok özel; Kate de benim için çok özel olduğundan bu ikiliyi bir araya getirmeye karar verdim. Yüzükle evlilik teklif ettiğinde.

Böylece annemin de bugünü ve tüm bu heyecanı kaçırmamış olmasını sağlamaya çalıştım. Prens, nişanlısıyla fotoğrafçılara poz verdiği sırada.Prens William Sozleri

Kaybedersem başım derde girerdi o yüzden yüzüğü bir an yanımdan ayırmadım çok stresliydi. Prens, yüzüğü nasıl sırt çantasında Kenya’ya götürdüğünden ve doğru zamanı yakalayabilmek için üç hafta kadar yanında taşıdığından da bahsetti sırada.

Doğacak bebeğimiz kız olursa adını Diana koymaya karar verdik.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺