Peter O’Toole Sözleri

Peter O’Toole’nin Ünlü Sözleri, Peter O’Toole’nin Oscar Sözleri, Peter O’Toole’nin Oscar’ı Reddetmesi İle İlgili Sözleri, Peter O’Toole’nin Resimleri, Arabistanlı Lawrence’ın Fotoğrafları, Arabistanlı Lawrence’ın Resimleri, Peter O’Toole’nin Pankreas Hastalığı Hakkındaki Sözleri, Peter O’Toole’nin Sinema Sözleri, Arabistanlı Lawrence’ın Sözleri, Arabistanlı Lawrence’ın Unutulmaz Sözleri, Arabistanlı Lawrence’ın Söylediği Sözler.

1962 yapımı özgün adı Lawrence of Arabia olan Arabistanlı Lawrence filminde T. E. Lawrence, Thomas Edward Lawrence rolünde ya da bilinen ünlenen adı ile Arabistanlı Lawrence karakterini canlandırmıştır.

Arabistanlı Lawrence rolü ile tanıdığımız İrlandalı oyuncu Peter O’Toole’nin sözleri:

Ne zaman iyi bir rol gelse oynuyorum. İyi rol yoksa o zaman kiramı ödemek için ne iş olsa yaparım. Para her zaman bir baskı oluşturuyor. Doğru rolü beklerseniz ömür boyu bekleyebilirsiniz. O yüzden her rolü kabul ediyor, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.Peter OToole sozleri

Eğer bir şeyi keyifli bir şekilde yapamıyorsanız, o zaman yapmayın… Pankreas hastalığından dolayı alkole veda etmesi üzerine.

Hâlâ oyunun içindeyim, belki de kahrolasıca şeyi kazanırım gerçekten de…  2003 yılında yaşam boyu başarı Oscar’ı ödülü reddetmesi üzerine.  

2.53/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺