Paylaşılmış Hikayeler-Asım Yıldırım

Paylaşılmış Hikayeler Kitabını Oku, Asım Yıldırım’ın Paylaşılmış Hikayeler Kitabının Konusu, Asım Yıldırım’ın Paylaşılmış Hikayeler Kitabından Hikayeler, Asım Yıldırım’ın Paylaşılmış Hikayeler Kitabından Sözler.

Asım Yıldırım’ın Timaş Yayınları tarafından yayımlanan Paylaşılmış Hikayeler kitabı 224 sayfadan oluşmaktadır.

Asım Yıldırım’ın Paylaşılmış Hikayeler kitabından alıntılar:

Beklenti içine girmemek gerektiğini biliyorum, ama kendi geleceğimdem yana beklentiler içinde olmamda sanırım sakınca olmaz.

Bir Yudum Hikaye sayesinde, daha çok insana bir şeyler anlatabilme noktasına ulaştık, Allah’ın lütfü ve ihsanıyla.

Çünkü sadece Zaman, Aşk’ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir.

Sana yardım edemem Aşk. Sırılsıklamsın, yelkenlimi mahvedebilirsin.

Mutluluk da Aşk’ın yanından geçmiş, ama o kadar mutluymuş ki, Aşkın çağrısını duymamış bile.

İngiliz yazar iris Murdoch’un hayatını anlatan “iris” filminde üç kez aynı sahne tekrarlanıyor. Adam, kadının hızına yetişemiyor ömür boyu, ama ona “yakın durmayı” beceriyor.

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve diğerleri… Aşk da dahil.

Bazı kadınlar, yakalanamaz, durdurulamaz ve kimseye ait olamazlar. Onlar zaten kendilerine bile ait değildir de, o karmaşık bir mesele. O kadınlara yalnızca yakın durulabilir, yakalanıp durdurursan, kendine ait kılarsan: ölüverirler. Çünkü onlar kuş gibidirler. Böyle uçucu kadınlar, tepeden aşağıya inen bir bisiklet gibi, fren yaptıklarında düşeceklerini pekiyi bilirler. paylasilmis hikayeler asim yildirimO yüzden belki de hayat boyu kendilerini en sevdiklerinden bile korumak mecburiyetindedirler.

Güneş her sabah yeniden doğuyor, gün ise şafakta nice umutlara gebe şekilde ağarıyor ve siz, eğer isterseniz hayatı bir ucundan yakalama şansına sahipsiniz. Yeter ki gülümseyin, yeter ki; “BUGÜN YİNE ÇOK GÜZELSİN HAYAT! Her şeye rağmen…” diyerek yatağınızdan kalkmayı ihmal etmeyin…

2.33/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺