Paris Hilton Sözleri

Hilton Otellerinin Varisi Dünyaca Ünlü, Model, Moda Tasarımcısı, Şarkıcı, Oyuncu Paris Hilton’un Söylediği Sözler.

Paris Hilton’un tam adı Paris Whitney Hilton’dur. Paris Hilton, 17 Şubat 1981 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde doğdu.

Paris Hilton birçok filmde rol aldı. Reklam filmleri, modellik, moda tasarımcılığı yaptı. Türkiye’de gelmiş olan ünlü oyuncu Paris Hilton, ayrıca Türkiye’de ünlü bir firmanın reklam filmi çekimlerinde yer aldı.

Paris Hilton, Türkiye’de çekimleri yapılan reklam filminde Barcelona’da forma giyen dünyaca ünlü milli futbolcumuz Arda Turan ile birlikte oynadı.

Paris Hilton sadece oynadığı reklam filmleri, filmler veya Hilton otellerinin varisi olmakla adından söz ettirmedi sosyetik güzel Paris Hilton ayrıca özel yaşamı ile adından sıkça söz ettirdi. Paris Hilton yaşam biçimi ile sık sık magazin dünyasında yer almıştır.

173 cm boyundaki güzel yıldız Paris Hilton’u kısaca tanıdıktan sonra Paris Hilton’un sözlerine yer verelim.

Paris Hilton’un sözleri:

İstanbul’a çok geldim. İstanbul’u çok seviyorum.  Alışverişi, yemekleri, kültürünüzü ve insanlarınızı çok seviyorum.

Los Angeles’ta iken Arda’nın fotoğraflarına baktım, inceledim. İnternetten de sayfalarına baktım. O şekilde tanıma fırsatım oldu. Arda Turan’la DeFacto’nun reklam çekimleri için söylediği söz.

Kenan çok seksi, Tarkan şirin ama benim favori tipim Kıvanç. Çok yakışıklı, gözlerine bayıldım. Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tarkan hakkında söylediği söz.

15 yaşımdan beri benim hayatımın bir parçası oldular ve alışıyorsun zamanla. Sadece 100’lercesi sizi bir arabanın arkasından kovalalıyorsa bu biraz ürkütücü oluyor. Paparazziler hakkında söylediği söz.

Hayatı çok seviyorum. Her zaman kendimi çok mutlu hissediyorum. Doğuştan antidepresanlıyım galiba. Bütün iş kollarında çok başarılı ilerliyorum, çok şanslıyım. Sahip olduklarım için kendimle gurur duyuyorum.

Rahat ayakkabılar. En büyük özelliği bu. Çünkü yüksek ama rahatsız ayakkabıların ne demek olduğunu en iyi ben bilirim. Benim ayakkabılarımı isterseniz partide, isterseniz okulda, isterseniz sinemaya giderken giyebilirsiniz. Seksiliği ve rahatlığı birleştirdim. Divarese’in Paris Hilton ayakkabıları için söylediği söz.paris-hilton-sozleri

Çok fazla Türk arkadaşım var. Türkiye’ye küçükken, ergenlik dönemlerimde ailem ile birlikte gelmiştim. Ama en yakın zamanda Türkiye’ye sadece tatil için gelmeyi planlıyorum.

Hayattaki her şeyin bir sebebinin olduğunu düşünüyorum. Ben dünyaya insanları eğlendirmek ve güldürmek için geldim. Bir de dünyayı daha iyi bir yer yapmaya katkım olacak. Küçük yaştan itibaren yardım derneklerinde gönüllü çalışıyorum. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı çok seviyorum. Hayır işleri yapmak beni çok mutlu ediyor.

2/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺