Papatya Kokulu Hikayeler-Ender Haluk Derince

En Güzel Papatya Kokulu Hikayeler, Papatya Kokulu Hikayeler Kitabından Alıntılar, Ender Haluk Derince’nin Papatya Kokulu Hikayeler Kitabını Oku, Ender Haluk Derince’nin Papatya Kokulu Hikayeler Kitabından Sözler, Ender Haluk Derince’nin Papatya Kokulu Hikayeler Kitabının Konusu, Ender Haluk Derince’nin Papatya Kokulu Hikayeler Kitabının Özeti.

53 tane hikayeden oluşan Ender Haluk Derince’nin ‘Papatya Kokulu Hikayeler’ adlı kitabından alıntılar:

Sevmeden bir şeyler verebilirsiniz ama bir şeyler vermeden sevemezsiniz.

“Papatya Kokulu Kitap!”

Hayata Bir Bardak Çay Molası

Hiç kimsenin yanınızdan mutsuz ve kötü ayrılmasına izin vermeyin. Bulunduğunuz konumda mutlu olmaya bakın. Çiçek büyütün, kitap okuyun. Hayatı yarım bırakmayın!

Okurken içinizi huzurla dolduracak, yüreğinizi ısıtacak, iyilik, sevgi, dostluk ve mutluluğu dile getiren birbirinden güzel 53 adet hikâyeden derlenen bu kitapla hayata keyifli bir mola verip kargaşadan sıkıntılardan uzaklaşacaksınız.

Yemek boyunca muhabbetimiz çok güzeldi, sıra dışı hiçbir şey olmadı ama eskilerden ve hayatlarımızdaki yeniliklerden bahsederek kaybettiğimiz zamanın birazını telafi etmeye çalıştık. O kadar çok konuştuk ve eğlendik ki film saatini kaçırdık.papatya kokulu hikayeler ender haluk derince

Yirmi bir senelik evlilikten sonra ‘aşk ışıltısını’ canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bit kadınla çıktım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak, “Biliyorum ki onu seviyorsun,” dedi.

Papatya Kokulu Hikâyeler adlı kitabı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler için en sevdiğim, okurken yüreğimi ısıtan öyküleri seçtim ve her bir öykünün bir anlamda özünü yakaladım.

2.54/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.